Tatlıtuğ baba mı oluyor?

Tatl%C4%B1tu%C4%9F+baba+m%C4%B1+oluyor?
ABONE OL

Başak Dizer-Kıvanç Tatlıtuğ hakkında flaş iddia... Dedikodulara göre; 44 yaşındaki Dizer'in hamilelik haberi, ünlü çifti sevinve boğdu. İkilinin, mutlu haberi şimdilik kimseyle paylaşmadığı öne sürüldü.

Kaynak: Milliyet

1 / 10

Mutlu evlilikleri ile magazin dünyasının en örnek çiftleri arasında gösterilen Başak Dizer Tatlıtuğ ile Kıvanç Tatlıtuğ hakkında 'bebek' iddiası ortaya atıldı.

2 / 10

Takvim gazetesinde yer alan habere göre; birkaç yıldır bebek sahibi olmayı çok arzulayan ünlü çift, sonunda bu hayallerine kavuştu.

3 / 10

2016 yılında Paris'teki Türk Büyükelçiliği'nde, yaklaşık 50 kişinin katıldığı bir törenle ünlü oyuncu ile dünyaevine giren 44 yaşındaki stil danışmanının hamile olduğu iddia edildi.

4 / 10

MANİDAR BEĞENİ

Başak Dizer, sosyal medyada bir takipçisinin beş hafta önce yaptığı "Allah'ım sana senin kadar güzel bir kız nasip etsin" şeklindeki yorumu beğendi.

5 / 10

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Sosyal medyada hızla yayılan dedikoduya göre; eşi Başak Dizer'in hamile olduğu haberi, 37 yaşındaki oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'u adeta havalara uçurdu.

6 / 10

Bir Instagram hesabının çiftin en yakınlarına dayanarak ortaya attığı 'hamilelik' iddiası sonrasında sosyal medyada çok sayıda yorum yapıldı. O yorumlardan bazıları şöyle:

7 / 10

"Kıvanç'ın kızı da olsa oğlu da olsa güzel olacağı kesin", "Anne güzel, baba güzel. Bebek doğuştan şanslı", "Ülkenin en güzel bebeklerinden biri için geri sayım başladı"

8 / 10

"Başak Dizer ne şanslı. Hamileyken bebeği benzesin diye Hollywood yıldızlarının fotoğrafına değil eşine bakacak."

9 / 10

"KIVANÇ'A ÇOK GÜLÜYORUM"

Geçtiğimiz aylarda ALEM dergisine konuşan Başak Dizer, Kıvaç Tatlıtuğ ile ilişkisinin sırrını açıklamıştı: Evliliğin en önemli yapı taşı saygı ve anlayış. Birlikte eğlenmek, güzel vakit geçirmek, el ele neşeyi, coşkuyu ve tabii üzüntüyü paylaşabilmek; birlikte gülmek, seyahat etmek, kaliteli zaman geçirmek; birbirine yetebilmek; birbirini tamamlamak ve beslemek. Bu dediklerimin içinde hep aşk var. Aşk ilişkileri genelde sevgi ve saygı ile başlıyor ama bu hep devam etmek zorunda yoksa büyü bozuluyor.

10 / 10

Son dönemlerde en çok güldüğü şeyleri anlatan ünlü stil danuşmanı, “Komik bir ortağım ve komik bir Whatsapp arkadaş grubum var. Onlara gülüyorum. Bir de Kıvanç’a çok gülüyorum tabii. Evde devamlı taklit, mizah yapar, kafasında hemen yazar ve oynar" demişti.

>