'Tatlıses beni tehdit etti'

%E2%80%99Tatl%C4%B1ses+beni+tehdit+etti%E2%80%99
ABONE OL

Magazin Haberleri | Söylemezsem Olmaz programında yorumcu olarak yer alan Seren Serengil, yayında yaptığı açıklamalar ile magazin gündemine bomba gibi düştü.

Serengil, İbrahim Tatlıses ile gazino döneminde aralarının açıldığını söyledi. Tatlıses’in kendisini tehdit ettiğini belirterek şu çarpıcı açıklamalarda bulundu; “İbrahim Bey yaptı; küsmüştük o sırada. Ben çok severim normalde; Gülben hadiselerinden dolayı aramız açıldı. O ara ben de Sacit Aslan’a gittim bunu gönderin gitsin dedim. Bir baktım gitmemiş. Ben de sordum. İbrahim konuşacak senle dedi. İbrahim Bey geldi ‘Seren bunun ekmeğiyle oynamayalım’ dedi. O günden sonra İbrahim Bey istemedim dedi biz küs olarak çalışmak zorunda kaldık. Ankara’da tam sahneye başlıyordum İbrahim Tatlıses o gazinonun sahibini aramış. Açmayalım tehdit alıyorum dedi. Annem ve babam da öyle ki ‘çıkacaksın’ dedi ve beni annem çıkardı sahneye. Ya dedim beni vururlar dedim ama çıkarttı annem.”

'Seren'in sağlığı sıkıntılı'

2016 yılında geçirdiği mide ameliyatının ardından 46 kiloya kadar düşen sunucu Seren Serengil, Dumping Sendromu hastalığına yakalanmıştı. Serengil, hastalığının yeniden nüksetmesi nedeniyle apar topar hastaneye kaldırıldı. Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınında fenalaşan Seren Serengil’e ilk müdahaleyi programın diğer sunucuları Bircan Bali ve Arto yaptı. Arto, “Problemi var. Kendine biraz daha iyi bakması gerekiyor. Çok acil bir şey değil ama yine de sağlığı sıkıntılı. Dolayısıyla bir müddet ufak da olsa bir tedavi görmesi lazım” açıklamasını yaptı.

>