Takipçilerinden Uraz Kaygılaroğlu'na: Fotoğrafı kim çekti?

Takip%C3%A7ilerinden+Uraz+Kayg%C4%B1laro%C4%9Flu%E2%80%99na:+Foto%C4%9Fraf%C4%B1+kim+%C3%A7ekti?
ABONE OL

Kendisi gibi oyuncu olan Berrak Tüzünataç (36) ile aşk yaşayan Uraz Kaygılaroğlu (33), yatakta çekilen bir karesini paylaştı. Takipçilerinden 'Fotoğrafı kim çekti?' sorusu geldi.

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Şubat ayında magazin basınına yansıyan Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzüntaç'ın aşk yaşadığı dedikodusu, yakışıklı oyuncu tarafından doğrulanmıştı.

2 / 9

Kaygılaroğlu, Instagram hesabından 'Uyanmam' adlı şarkıyı paylaşmış ve Berrak Tüzünataç'ı etiketlemişti. Şarkının sözleri ise şöyle: "Bir düş gördüm, sen ben vardık, gamsız bomboş hovardaydık. Telaş korku, bilen yoktu. Sevişmek tek derdimiz oldu..."

3 / 9

Çiçeği burnunda aşıklar, geçtiğimiz günlerde Arnavutköy'de bir balıkçıda objektiflere yakalanmıştı. Uzun süre mekanda kalan ikilinin samimi görüntüleri ve birbirlerine bakışları dikkatlerden kaçmamıştı.

4 / 9

Koşar adımlarla mekandan ayrılan ikili, gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakmış, kendilerini bekleyen araca binerek mekandan ayrılmışlardı.

5 / 9

Gözlerden uzak aşk yaşamaya başladıkları ve birlikteliklerini yalnızca yakın çevresine söylediği konuşulan Uraz ve Berrak, ilk kez bir mekanda yan yana görüntülenmişti.

6 / 9

Yeni ilişkisi ile gündemde olan Kaygılaroğlu, yatakta çekilen bu karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Takipçilerinden ünlü oyuncuya, "Fotoğrafı kim çekti?" sorusu geldi.

7 / 9

"Bir de şu cama perde lazım..." notunu taşıyan Uraz Kaygılaroğlu'nun Instagram gönderisi, 155 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

8 / 9

Tüzünataç’ın kısa süre önce ayrıldığı Ali Yörenç ile Berrak'ın yeni sevgilisi Uraz Kaygılaroğlu’nun arkadaş oldukları yönündeki haberler dikkat çekmişti.

9 / 9

İkilinin geçtiğimiz aylarda bir oyun merkezinde, makinede 'Street Fighter' adlı oyunu oynarken çekilmiş görüntüleri ortaya çıkmıştı.

>