Takip edildiğini zanneden Demet Akalın'ın panik anları!

Takip+edildi%C4%9Fini+zanneden+Demet+Akal%C4%B1n%E2%80%99%C4%B1n+panik+anlar%C4%B1%21;
ABONE OL

Sosyal medya paylaşımlarıyla ve yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen ünlü popçu Demet Akalın (48), Etiler'de objektiflere takıldı. Takip edildiğini sanıp paniğe kapılan şarkıcı, 'Korktum, polisi arayacaktım” dedi.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Son olarak Aleyna Tilki ile girdiği polemikler ve Dubai tatili ile adından söz ettiren Demet Akalın, Etiler'de bir pastaneye girerken görüntülendi.

2 / 8

Ünlü şarkıcı, araçtan iner inmez panik halinde, "Polise haber verin!" diye görevlilerden yardım istedi. Karşısında bir anda gazetecileri görünce gerçeği fark edip rahatlayan Akalın, “Beni takip eden siz miydiniz? Korktum, polisi arayacaktım” diye konuştu.

3 / 8

Akalın, geçtiğimiz hafta Aleyna Tilki (21) hakkında "Dünya starı olacağım dedi, yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. 'Kimse bana destek olmuyor' demiş, biz destek olsak ne olacak? Bize kimse destek olmadı. Ben ilk çıktığında ona çok destek oldum. Ben dünya starı olacağım deyip üç sene sonra çocuk dizinde başrol oldu. Artık Hira bile izlemiyor onun dizisini" ifadelerini kullanmıştı.

4 / 8

Nişantaşı'nda görüntülenen Tilki, Akalın'a göndermede bulunmuş, "Çok destek gördüm inanılmaz derecede gerçekten iyi işten, iyi müzikten anlayan ve ne kadar başarılı bir ekiple çalıştığımı kavrayabilecek birçok insan bana çok güzel destek verdi" demişti.

5 / 8

Demet Akalın ise bu göndermeye, "Ben yine seviyorum. Gördüğüm yerde yine öper, kucaklarım ama böyle iddialı kelimeler kullanmasın. Bana durduk yere yukarıdan vahiy inmiyor, 'bugün Aleyna'ya sallayayım' diye. Tuttum tuttum içimde, söylemesin böyle şeyler" cevabını vermişti.

6 / 8

Pandemi nedeniyle geçim sıkıntısı yaşadığını sık sık dile getiren ve her fırsatta koronavirüs tedbirlerinin kaldırılması gerektiğini söyleyen Akalın'ın Dubai'deki lüks bir otelde konaklaması, sosyal medyada tartışma konusu olmuştu.

7 / 8

Takipçilerinden "Param yok diye ağlıyordun, nasıl Dubai tatiline çıktın?" eleştirileri alan ünlü şarkıcı, Takvim gazetesinin haberine göre; "Allah'a şükür Allah garibana veriyor. Otelim de uçağım da sponsor. Damı akan evden Dubai'lere uzanan hikayem temiz kalbimden" açıklamasını yapmıştı.

8 / 8

>