Survivor'dan elenen Doğan Keser'den ilk açıklama

Survivor%E2%80%99dan+elenen+Do%C4%9Fan+Keser%E2%80%99den+ilk+a%C3%A7%C4%B1klama
ABONE OL

'Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler' yarışmasına veda eden Doğan Keser, eleme konseyi sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu. Doğan Keser, takım arkadaşı Batuhan Karacakaya hakkında neler söyledi? İşte o röportaj...

Kaynak: Milliyet

1 / 7

TV8'de ekranlara gelen 'Survivor 2021'de; Çağrı Atakan, Batuhan Karacakaya ve Sergen Bayar ile elem potasında yer alan Doğan Keser, en az SMS'i alan yarışmacı oldu. Survivor Doğan, vedası sonrası soruları yanıtladı.

2 / 7

Survivor'da en zorlandığın an?

Samimi gelmeyen insanlar vardı. O insanların samimiyetsizliğini görünce bir şekilde soğuyorsun, Survivor senin için daha zor oluyor.

3 / 7

Vedanın ardından takımda neler değişir?

Her tarafta kulisler dönüyordu ve Çağrı abi ile bu kulislerin dışında kalıyorduk. Normal hayattan bahsediyorduk. O bizi mutlu ediyordu, adada tek ayakta tutan şey bizim için buydu.

4 / 7

Survivor'da favori ismin kim?

Gönüllülerde Poyraz; karakteri de güzel, kendi de güzel, performansı da çok iyi. Ünlülerde inşallah Çağrı abi olur, sonuna kadar destek vereceğim.

5 / 7

"Performans olarak bakarsak İsmail Balaban; kondisyonu çok iyi, istikrarlı gidiyor, yarışlarda da çok iyi. Batuhan da olabilir, kurduğu sahnelerden devam ederse."

6 / 7

Batuhan'la son oyuna giderken yaşadığın tarışmada, 'Burası Adnan Ziyagil'in yalısı değil, ona göre davran' dedin. Aranızdaki gerilimin nedeni neydi?

Batuhan'la devamlı tartışmamız oluyordu; adada da, oyunlarda da. Çok güzel kurup gelmiş kendini ve onu oynuyor. Oyuncu olduğu için güzel oynuyor. Biz adada gerçek Batuhan'ı görüyoruz. Aslında neşeli bir çocuk, ama Survivor'ı çok kafasında kurduğu için kendini yansıtamıyor.

7 / 7

"Mükemmel oyuncu, onu tebrik ediyorum. Survivor'da oynadığı için sinirleniyorum. Gerçek yüzünü görüp, başka yerlerde başka hareketler yaptığı için sinirleniyorum. O yüzden de tartışmalarımız oluyordu."

>