Survivor'da kim öpüştü?

'Survivor 2021' yarı finalinde elenen Ayşe Yüksel, Survivor konusunda ilginç itiraflar yapmaya devam ediyor.

Survivor%E2%80%99da+kim+%C3%B6p%C3%BC%C5%9Ft%C3%BC?
ABONE OL
1 / 10

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla konuşulan Survivor Ayşe Yüksel, İsmail Balaban'ın şampiyon olduğu yarışma sonrasında ise yaptığı açıklamalarla adından söz ettiriyor.

2 / 10

21 yaşındaki sporcu, son olarak katıldığı Onedio'nun Youtube programında şoke eden bir itirafta bulundu. "İçinde kalan söylemek istediğin bir şey var mı?" sorusuna şöyle yanıtladı:

3 / 10

"SURVİVOR'DA ÖPÜŞEN İNSANLAR..."

"İçimde neler neler var, bil bilseniz! Şuraya döksem roman olur adeta. Söylemek istediklerim var; ne kadar doğru ne kadar yanlış, onu sizin takdirinize bırakıyorum..."

4 / 10

"Adada öpüştüğünü duyduğumuz insanların, dışarıdaki tutumunun neden devam etmediği veya halkın bundan haberdar olmayışı tabii ki benim içimde kalan şeylerden biri."

5 / 10

Ayşe Yüksel'in bu açıklaması sonrası; söz konusu iddianın gerçeklik payı, doğru ise Survivor adasında kimin veya kimlerin öpüştüğü merak konusu oldu.

6 / 10

HER AÇIKLAMASI OLAY!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcısı ve sunucusu olduğu 'Survivor 2021'de sergilediği performansla alkış alan Ayşe Yüksel, yaşadığı polemiklerle de gündem olmuştu.

7 / 10

Ayşe Yüksel ile kendisi gibi Survivor yarı finalinde elenen Aleyna Kalaycıoğlu arasında sular durulmuyor. Yüksel, yarışmanın ilk günlerinde yakın arkadaş olduğu Kalaycıoğlu hakkında geçtiğimiz günlerde dikkat çeken bir gönderme yapmıştı.

8 / 10

ŞARKILI GÖNDERME!

Survivor Ayşe'ye, yarışmada yıldızının barışmadığı Aleyna Kalaycıoğlu'na, trafikte seyir halindeyken açıp eşlik ettiği Serdar Ortaç'ın 'Poşet' şarkısı ile gönderme yaptığı iddiası sorulmuştu.

9 / 10

Ayşe Yüksel, "Evet arkadaşlar bu kişi hakkında hiçbir şey düşünmüyorum, bu şarkı ona armağan olsun" sözleriyle adından söz ettirmişti.

10 / 10

Gönüllüler takımında yer alan ve yakın arkadaş olan ikili, daha sonra sık sık birbirlerini hedef alan açıklamalarda bulunmuştu. 'Poşet' şarkısında, "Seni çöpe atacağım poşete yazık" sözleri yer alıyor.

>