Survivor aşkı kaldığı yerden devam ediyor! Birlikte tatile çıktılar

Survivor All Star yarışmasına bu sezon Sude Burcu ve Mert Öcal aşkı damga vuran olaylardan biri oldu. Adaya veda eden Sude Burcu, hemen Türkiye’ye dönüp sevgilisinin yanına koştu. İkili birlikte tatile çıktı.

Survivor+a%C5%9Fk%C4%B1+kald%C4%B1%C4%9F%C4%B1+yerden+devam+ediyor%21;+Birlikte+tatile+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1lar
ABONE OL
1 / 7

Survivor All Star’dan önce aşk yaşadıkları iddia edilen Mert ve Sude, bu ilişkiyi gizli tutmayı tercih etmişti. Evrim Keklik, oyun alanında Sude ve Mert'e "Aranızda bir şey mi var?" diye sorunca gerçekler ortaya çıkmıştı.

2 / 7

Mert ve Sude'nin ilişkisini öğrenen Ogeday Girişken, Sude'yi "Mert'ten uzak dur" sözleriyle uyarmıştı. Nisa da, takım arkadaşı Sude'ye, Mert'in dışarıda bir ilişkisi olduğunu söylemiş, 26 yaşındaki Sude, her şeye rağmen Mert'i sevdiğini söyleyip ilişkisine devam etme kararı almıştı.

3 / 7

39 yaşındaki Mert Öcal, elenirken, “Çok güçlü bir pota gerçekten. Ben beklemiyordum açıkçası. Korktuğum başıma geldi. Üzüldüğüm tek bir şey var, Sude'nin arkamda kalması” ifadelerini kullanınca Sude Burcu gözyaşlarını tutamamıştı.

4 / 7

Survivor'a geçtiğimiz hafta veda eden Sude Burcu, soluğu Mert Öcal'ın yanında aldı. Sevgilisiyle çektiği poza kırmızı kalp emojisi koyan Sude Burcu, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

5 / 7

Sevgilisiyle buluştuktan sonra özlem gideren ve birlikte tatile çıkan Sude Burcu, Mert Öcal'ın objektifine poz verdi. Daha sonra sevgilisiyle birlikte pozlarını paylaşan güzel yarışmacı, takipçilerinin dikkatini çekti.

6 / 7

7 / 7