Koronayı yendi, nikahı bastı!

Koronay%C4%B1+yendi,+nikah%C4%B1+bast%C4%B1%21;
ABONE OL

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Burak Sergen, durumunun ağırlaşması üzerine entübe edilmişti. 46 gün hastanede yattıktan sonra sağlığına kavuşan Burak Sergen, şubat 2019’da nişanlandığı Nihan Ünsal Sergen ile dünyaevine girdi.

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Kanal D’nin sevilen dizisi “Sadakatsiz”de rol alan Burak Sergen, geçtiğimiz aylarda koronavirüse yakalanmış ve 46 gün hastanede tedavi görmüştü.

2 / 9

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Burak Sergen, durumunun ağırlaşması üzerine entübe edilmişti. Sergen'in nişanlısı Nihan Ünsal'ın yaptığı paylaşım ise herkesi duygulandırmıştı.

3 / 9

"BAŞKA BİR HAYAT YAŞIYORUM SANKİ..."

Ünsal paylaşımında, "Başka bir hayat yaşıyorum şu an sanki, başkasın ait olan. Ya da paralel evrendeki ben'in hayatını. Ben zaten normalinde devam eden hayatımı geri istiyorum." ifadelerini kullanmıştı.

4 / 9

EVLENDİLER!

Geçtiğimiz haftalarda sağlığına kavuşan oyuncu, dün nişanlısıyla aile arasında gerçekleşen tören ile nikah masasına oturdu. Sergen’in evinde gerçekleşen nikah töreninde çiftin şahitliğini, Erkan Şahin ve Buket Kayapınar Özsırlı yaptı.

5 / 9

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; çok mutlu olduğunu dile getiren Burak Sergen, “Birlikte sonuna kadar gideceğim insanı buldum. Bu hastalığı atlattığım an Nihan’ın hemen soyadımı taşıması için gereken protokolü gerçekleştirdik” dedi.

6 / 9

NE OLMUŞTU?

Burak Sergen, 12 Nisan Pazartesi günü evinde fenalaşması üzerine hastaneye kaldırılmıştı. Yakalandığı koronavirüse bağlı akciğer enfeksiyonu ve solunum sıkıntısı yaşadığı belirlenen Sergen, yoğun bakımda tedaviye alınmasının ardından da geçtiğimiz haftalarda entübe edilmişti.

7 / 9

TABURCU OLDU

46 günlük tedavisinin ardından sağlığına kavuşan ve taburcu edilen Sergen, sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj ile bu süreçte kendisini yalnız bırakmayan sevenlerine teşekkür etti.

8 / 9

"DUA VE ENERJİNİZİ EKSİK ETMEYİN"

Oyuncu, yaptığı açıklamada, "dostlarım, sevenlerim, menajerim, tanıdığım tanımadığım herkes dualarınızı esirgemediğiniz. Hep güzel enerjiler gönderdiğiniz için size minnet borçluyum... Hep birlikte sağlıklı ve güzel günlere... Eksik olmayın. Ve hep yanımda olan, ben uyurken nişanlıma, oğluma, aileme desteğini esirgemeyen dostlarıma isimleri tek tek yazamadığım için affınıza sığınıyorum. Teşekkürlerim, minnetim çok fazla... İyi ki varsınız. Dua ve enerjinizi eksik etmeyin" ifadelerini kullandı.

9 / 9

Hastane çıkışı konuşan ünlü oyuncu; “45 gün sonra ilk defa gün yüzüne çıkıyorum, hastalığı yendiğim için çok mutluyum. 12 gün boyunca hiçbir şey hissetmedim, uyumuşum. İngiltere’den gelen virüsü kapmışım, çok ağırdı. Bu süreçte kilo verdim, vücudun yarısını bıraktım. Bundan sonra evde tedavi süreci başlayacak. 2-3 ay sürer. Hastanedeki tüm teçhizat eve taşındı" demişti.

>