Sürpriz aşkta ihanet iddiası

S%C3%BCrpriz+a%C5%9Fkta+ihanet+iddias%C4%B1
ABONE OL

İlayda Alişan ve Halit Özgür Sarı’nın aşkı konuşulurken, ortaya atılan aldatma iddiası gündeme damga vurdu. Devrim Özkan, eski erkek arkadaşı Sarı’nın kendisini yakın arkadaşı Alişan ile aldattığını iddia etti.

ATV’de yayımlanan Kardeşlerim dizisinde rol alan Halit Özgür Sarı ile FOX TV’de yer alan Masumiyet dizisinin Ela’sı İlayda Alişan’ın birlikte oldukları kulaktan kulağa yayıldı. İkilinin aşk iddialarının yanı sıra ortaya çıkan başka iddialar ise duyanları şaşırttı. Şampiyon dizisiyle ilk kez bir araya gelen Halit Özgür Sarı ile İlayda Alişan’ın aşklarının temelinde hem ihanet hem de dost kazığı olduğu konuşuluyor. İddiaların ortaya çıkış noktası ise İlayda Alişan ile eskiden arkadaş olduğu söylenen Devrim Özkan’ın bir paylaşımı... 
 
GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ 
 
ÖZKAN’ın bir takipçisinin, “Aldatıldın mı hiç? Öğrendiğinde neler hissettin ve nasıl öğrendin?” sorusuna, verdiği cevap magazin gündemine bomba gibi düştü. Devrim Özkan, şunları yazdı: “Evet aldatıldım. Hem de arkadaşımla... İki tarafta, ‘Öyle bir şey yok tabii ki’ dedi. Belli bir yaşa gelmiş insanlara şerefi de ben öğretemem bu saatten sonra... Tepkim tabii ki ayrılmak oldu çok sevmeme rağmen. Ama inanın çok sevdiyseniz bile zamanında artık aklına bile gelmiyor isimleri. Hayat devam ediyor. İyi ve şerefli insanlar umarım hala vardır.” 
>