Süreyya Yalçın, Bodrum'a 46 bavulla geldi!

Amerika Miami’de eşi Ozan Baran’la birlikte yaşayan Süreyya Yalçın, yaz tatilini geçirmek için Bodrum’a geldi. Sosyetik güzelin, ABD'den getirdiği bavul sayısı herkesi şaşırttı.

S%C3%BCreyya+Yal%C3%A7%C4%B1n,+Bodrum%E2%80%99a+46+bavulla+geldi%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 10

2016 yılında dünyaevine girdiği iş insanı Ozan Baran ile mutlu bir birliktelik sürdüren Süreyya Yalçın, İstanbul aktarmalı uçtuğu Bodrum’a akşam saatlerinde indi.

2 / 10

GÖREN ŞAŞTI KALDI!

Verdiği kilolar ve gösterişli yaşamından paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Yalçın'ın, Amerika’dan getirdiği bavul sayısı görenleri şaşkına çevirdi.

3 / 10

Eşi ile havalimanından el ele ayrılan sosyetik güzel için VIP aracının yanı sıra 45 adet bavulu taşımak adına başka bir araç daha hazır bulundu.

4 / 10

BAGAJ İŞLEMLERİ İKİ SAAT SÜRDÜ

Özel eşyalarının olduğu el bavuluyla VIP araca binen Süreyya Yalçın, toplam 45 artı bir el bavuluyla Bodrum tatiline gelerek, ilginç bir rekor kırdı.

5 / 10

İş insanı eşi Ozan Boran’la Bodrum Türkbükü’nde bulunan evlerinin yolunu tutan 37 yaşındaki sosyetik güzelin bagaj işlemleri iki saat sürdü.

6 / 10

Yardımcıları, Yalçın için teslim aldıkları bagajları VIP araca yüklerden bir hayli zorluk yaşadı. Araca bavulları sığdırmak için yoğun mesai harcayan çalışanlar, lüks aracın tamamını kullanarak başarılı oldular.

7 / 10

YALÇIN'A ÖZEL PLAKA

Süreyya Yalçın’ın yeni aldığı lüks VIP aracının yanı sıra tüm araçlarının plakalarının kendi adını simgelemesi dikkatlerden kaçmadı.

8 / 10

Gösterişli yaşamıyla gündeme gelen sosyetik güzelin arabasının içerisindeki başlıkların tamamında adının ve soyadının yazdığı görüldü.

9 / 10

SÜREYYA YALÇIN ERİDİ!

Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Süreyya Yalçın, geçtiğimiz yıl teknesinde deniz ve güneşin tadını çıkarırken çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

10 / 10

Son haliyle görenleri şaşırtan Yalçın, aşırı zayıf hali ve incecik bacaklarıyla takipçilerini korkutmuştu. Sosyal medyada "Süreyya Hanım çok zayıflamışsınız, artık kilo vermeyin" şeklinde yorumlar gelmişti.

>