Subaşı'ndan nafaka açıklaması

Suba%C5%9F%C4%B1%E2%80%99ndan+nafaka+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1
ABONE OL

Sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile evlenmeye hazırlanan Şeyma Subaşı, hakkındaki hamilelik iddiaları hakkında konuştu. Temmuzda Ibiza’da evleneceğini söyleyen 30 yaşındaki sosyal medya fenomeni, 'Evlenmeden boşanmamı konuşuyorlar' dedi.

Kaynak: Milliyet

1 / 12

Önceki gün Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi’den romantik bir evlenme teklifi alan Şeyma Subaşı, üç aylık hamile olduğu iddiasına yanıt verdi.

2 / 12

Hürriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ'ın haberi şöyle: "Hem tebrik etmek hem de hamilelik dedikodusunu konuşmak için aradığım Subaşı haberlere gülüp geçtiğini söyledi, 'Herkes her şeyi konuşuyor, Türkler her şeyi biliyor zaten' dedi.

3 / 12

"EVLENMEDEN ÇOCUK YAPMAM"

Temmuz ayında Ibiza’da nikâh masasına oturmayı planladıklarını söyleyen Şeyma Subaşı, “Kesinlikle hamile değilim, evlenmeden olmaz zaten” diyerek, şunları ekledi:

4 / 12

'Açıkçası benim artık Türkiye ile alakam yok. Benimle de o kadar ilgilenilmiyordur artık diye düşünüyorum ama hâlâ hakkımda konuşuluyor. Daha evlenmeden boşanmamı konuşuyorlar, boşanırsam ne kadar alacağımı, nafakamı konuşuyorlar!'

5 / 12

Yaz boyunca İbiza’da kalacağını anlatan Şeyma Subaşı, şu sıralar Miami’daki evinde tadilat yapıldığını da belirtti.

6 / 12

Düğünden sonra İbiza’da kalacak olan Şeyma ve sevgilisi, eylül ayında ABD’ye dönerek Miami’deki evlerine 'Mrs. and Mr. Saloussi' olarak yerleşecek."

7 / 12

AYLIK 115 BİN TL NAFAKA!

Şimdilerde sevgilisinin İspanya'nın Ibiza adasındaki lüks evinde olan Şeyma Subaşı, evlenince eski eşi Acun Ilıcalı'dan aldığı 115 bin TL'lik tazminata veda edecek.

8 / 12

1.5 MİLYON TL'LİK CİP!

Mohammed Alsaloussi'nin, Şeyma Subaşı'na Anneler Günü hediyesi olarak Türkiye fiyatı yaklaşık 1.5 milyon TL olan lüks bir cip satın alması gündem olmuştu.

9 / 12

'ÜÇ AYLIK HAMİLE' İDDİASI

Günaydın yazarı Bülent Cankurt, "Doğrusunu benden öğrenin" diyerek, son dönemde Şeyma Subaşı hakkında çıkan hamilelik haberleri hakkında bir yazı kaleme almıştı.

10 / 12

'Şeyma Subaşı hamile, hem de üç aylık' iddiası ortaya atılırken, 'Bu kez karnındaki bebeğiyle gelin olacak gibi gözüküyor' yorumu da dikkat çekmişti.

11 / 12

ŞEYMA SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Hamilelik haberleri karşısında sessizliğini bozan Subaşı, paylaştığı yemek fotoğrafına, "Bugün sağlıklı besleneyim...Sonra karnım falan çıkar Türk basını yine bilmiş bilmiş haber yapar" mesajını yazmıştı.

12 / 12

Sosyal medya fenomeni, "Bir de yarın büyük bir parti yapıyorum Ibiza'daki evimizde. Hiç durmadan dans etmeyi düşünüyorum. Ah nasıl olacak ki hamile halimle değil mi?" ifadelerini kullanmıştı.

>