Soral ve Demircinin Bodrum keyfi

Eşi İsmail Demirci ve kardeşi Bedirhan Soral'la Bodrum tatiline çıkan Hande Soral, denizin ve güneşin tadını çıkardı. Ünlü oyuncu, kardeşine masaj yaptırırken, yattığı yerden eşinin hamburgerinden de bir ısırık aldı.

Soral+ve+Demircinin+Bodrum+keyfi
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Hande Soral, kendisi gibi oyuncu olan eşi İsmail Demirci ve erkek kardeşi Bedirhan Soral'la Bodrum tatilinde görüntülendi. Gün boyu şezlongta yatan oyuncu, kardeşine masaj yaptırdı.

2 / 7

Kendisine hamburger söyleyen İsmail Demirci’nin hamburgerinden yattığı yerden bir ısırık alan Soral’ın keyfine diyecek yoktu.

3 / 7

Bikinisinin ipini açıp yatan oyuncu, mayosunun altını da tanga bikiniye çevirip güneşlendi. 34 yaşındaki oyuncu, akşam saatlerine doğru serin sulara atladı.

4 / 7

Women’s Shine dergisine konuşan Soral, “İki yıldır başka şehirlerde yaşıyoruz. Çok zor. İlişkimize etkisi çok özlem. Ama bunun geçici bir süre olduğunu bildiğimiz için sabrediyoruz” dedi.

5 / 7

Soral, “Evlilik zaman içinde nasıl bir değişim geçiriyor sence?” sorusuna da şu yanıtı verdi: “Bizde durumlar farklı, üç yıldır evli olup iki yıldır ayrı yaşıyor gibiyiz. Henüz değişmeye, evrilmeye vakit bulamadık. Yeni evli sayılırız hâlâ.”

6 / 7

Oyuncu, eşiyle bir arada olduklarında nasıl vakit geçirdiklerini ise şöyle anlattı: “O kadar uzun zamandır ayrıyız ki, bu aralar birlikte olduğumuz zaman uzun uzun sohbet ediyoruz. Birlikte seyretmek için beklediğimiz filmleri seyrediyoruz. Ama en çok seyahate çıkmayı seviyoruz beraber.”

7 / 7

"KORKUTUCU DEĞİLMİŞ"

Öte yandan Soral, daha önce verdiği bir röportajda "Evlilik nasıl gidiyor?" sorusunu cevaplamıştı. Güzel oyuncu, "Anlatıldığı gibi korkutucu değilmiş. Aynı sektörde olmanın hem avantajı hem dezavantajı var. Sıkılacak zaman bulamıyoruz. Flört döneminde gibiyiz" diye konuşmuştu.

>