'Sokağa bu kadar seksi çıkmazsın'

%E2%80%99Soka%C4%9Fa+bu+kadar+seksi+%C3%A7%C4%B1kmazs%C4%B1n%E2%80%99
ABONE OL

Burak Dayı’yla ilişkisini altı ay önce sonlandıran Merve Boluğur, yeni bir aşka yelken açtı. İşletmeci Meriç Kırdan'la paylaşım yapan ünlü oyuncu, magazin gündemine bomba gibi düştü.

Kaynak: Milliyet

1 / 10

Murat Dalkılıç ile iki yıllık evliliğini 2017'de sonlandırdıktan sonra hiçbir projede yer almayan Merve Boluğur, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor.

2 / 10

Şimdilerde şarkıcılığa soyunan 33 yaşındaki güzel, geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle fotoğrafını Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşmıştı.

3 / 10

Birlikteliğini ilan etmesine rağmen erkek arkadaşının yüzünü saklayan Merve Boluğur, paylaşımında yer verdiği ateş emojisiyle de dikkat çekmişti.

4 / 10

Kafe işleten Meriç Kırdan'ın, uzun süredir beraber olduğu sevgilisini, Boluğur ile aldattığı iddia edildi.

5 / 10

Sanat yönetmeni Burak Dayı ile sürpriz ilişkisini altı ay önce bitiren ünlü oyuncu, iki haftadır birlikte olduğu Meriç Kırdan'la yeni bir fotoğrafını yayınladı.

6 / 10

Merve Boluğur, göğüs dekoltesi olan kareye, "Sokağa bu kadar seksi çıkmazsın" notunu düşerek, işletmecinin kıskançlık yaptığı imasında bulundu.

7 / 10

Yeniden özel hayatıyla adından söz ettirmeye başlayan Merve Boluğur'un paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

8 / 10

Boluğur, önceki gün yazdan kalma pozuyla takipçilerinin karşısına çıkmıştı. Fotoğraftaki 'kolye' detayı ise takipçilerinin dikkatinden kaçmamıştı.

9 / 10

Fotoğraftaki kolyede eski sevgilisi Burak Dayı'nın baş harfini sansürleyen oyuncuya; "Başka kolyesi yok sanki", "Hiç paylaşmasa daha iyi" şeklinde yorumlar gelmişti.

10 / 10

Saçlarını kısacık kestiren Merve Boluğur, yeni imajını sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmemişti. Güzel oyuncunun pozları yorum ve beğeni yağmuruna tutulmuştu.

>