Şıkel amuda kalkarken yere düştü!

Son günlerde Hadise'nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen Çağla Şıkel, nerede olursa olsun sporunu aksatmıyor. Sosyal medya hesabından amuda kalktığı anları paylaşan Çağla Şıkel talihsiz anlar yaşadı.

%C5%9E%C4%B1kel+amuda+kalkarken+yere+d%C3%BC%C5%9Ft%C3%BC%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 10

Sosyal medya sayfasından paylaştığı fotoğraflarla dikkat çeken başarılı model ve sunucu Çağla Şıkel, güne spor yaparak başladı.

2 / 10

İki çocuk annesi Şıkel, son paylaşımıyla fit görüntüsünü bir kez daha gözler önüne serdi.

3 / 10

Yoga yaparken, amuda kalktığı fotoğrafı paylaşan ünlü model, paylaşımına, "Çenemin üzerine düşmeden az evvel" notunu düştü.

4 / 10

Ardından talihsiz bir olay yaşayan Şıkel, çenesinin üzerine düştü. Şıkel'i görenler "Kim der iki çocuk annesi?" şeklinde yorumlar yaptı.

5 / 10

AŞK İDDİALARI

Hadise'den ayrıldıktan sonra adı manken Çağla Şıkel ile anılmaya başlanan Kaan Yıldırım, konularla ilgili sessizliğini korurken, ilk açıklama Çağla Şıkel'den gelmişti.

6 / 10

İki çocuk annesi, 42 yaşındaki manken, hakkındaki aşk dedikodularının ardından "Hayatımda biri olursa ben size söylerim" ifadelerini kullanmıştı.

7 / 10

"DENGE ÖNEMLİ"

Çağla Şıkel'in, kalp emojisi de eklediği Instagram'ın hikaye bölümünden yaptığı paylaşıma, Kaan Yıldırım'ın ürettiği bir maskeyi takması ise dikkatlerden kaçmadı.

8 / 10

Ünlü manken, paylaşımına not olarak ise "Şöyle bir yanlış anlaşılma olmasın sürekli bu şekilde besleniyorum. Dün gece chedar soslu patates kızartması, bugün de pizza yedim. Onun şeysi oluyor bu. Denge önemli" mesajını ekledi.

9 / 10

Şarkıcı Hadise de oyuncu Kaan Yıldırım ile birlikte olduğu dönemde sıklıkla bu maskelerden takıyor ve sevgilisinin markasını destekleyerek reklam katkısında bulunuyordu.

10 / 10

2008-2015 yılları arasında 51 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ ile evli kalan Çağla Şıkel'in, Kuzey ve Uzay adında iki erkek çocuğu bulunuyor.

>