Sinem Kobal'dan sahil pozları

Sinem+Kobal%E2%80%99dan+sahil+pozlar%C4%B1
ABONE OL

Altı ay önce ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Sinem Kobal, koronavirüs vakalarının artması sebebiyle tatil sezonunu erken açtı. Eşi Kenan İmirzalıoğlu ve kızı Lalin ile birlikte Marmaris Selimiye'ye giden Kobal, sahildeki keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Ünlüler dünyasının gözde çiftlerinden Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu, bu yıl yaz sezonunu erken açtı. Kızları Lalin'in üzerine titreyen ikili, gözlerden uzak bir yer seçti.

2 / 7

GÖZLERDEN UZAK TATİL

Oyuncu çift, koronavirüs vakalarının da artması nedeniyle sakin ve sessiz bir ortam için Marmaris Selimiye'ye gitti. Dağ tepesinde bir villa kiralayan İmirzalıoğlu ile Kobal, minik kızlarıyla birlikte herkesten izole bir yaz geçirecek.

3 / 7

Geçtiğimiz gün eşsiz manzaraları ve havuzlarını takipçileriyle paylaşan Kobal, son olarak sahilde çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabından yayınladı.

4 / 7

SAHİLDE POZ VERDİ

Art arda üç kare paylaşan Kobal'a takipçilerinden kısa sürede beğeni yağdı. Altı ay önce kızını kucağına alan oyuncunun hayranları yine, kısa sürede verdiği doğum kilolar hakkında yorum yaptı.

5 / 7

ÜNLÜ ÇİFT KURAL BOZDU

Öte yandan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun altı aylık kızları Lalin, geçtiğimiz haftalarda ilk kez Tarabya'da görüntülenmişti. Çift, havanın sıcak olması nedeniyle arkadaşlarının teknesiyle Boğaz keyfi yapmıştı. Tekneye doğru yürüyen ünlü çift, gazetecilerin sorularını yanıtlamamıştı.

6 / 7

ANNE-KIZ GÜVERTEDE

Bir ara minik kızını alıp arkadaşına ait teknenin güvertesine çıkan 33 yaşındaki Kobal, Lalin'e hem martıları hem de denizi seyrettirmişti. Annesinin kucağında tüm sevimliliğiyle etrafı seyreden Lalin, güzel oyuncunun kopyası gibiydi.

7 / 7

KENDİ DE PAYLAŞTI

Kobal, akşam saatlerinde ise bu defa bebeğiyle çektirdiği kareyi sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Kısa sürede 533 binden fazla beğeni alan oyuncunun paylaşımını gören Başak Dizer, Nur Fettahoğlu, Ebru Akel, Murat Dalkılıç, Fahriye Evcen, Yasemin Özilhan ve Özge Özpirinçci gibi birçok ünlü isim; gönderiye kalp ve nazar boncuğu emojileriyle yorum yapmıştı.

>