Sinan Özen'den Neva paylaşımı: Kızımla ilk deniz keyfimiz

Şarkıcı Sinan Özen'in minik kızı Neva, bağırsak rahatsızlığından dolayı yedi kez ameliyat masasına yatmış ve uzun bir tedavi süreci sonrası sağlığına kavuşmuştu. Kızlarının iyileşmesiyle rahat bir nefes alan şarkıcı ve ailesi soluğu tatilde aldı. 57 yaşındaki Özen, kızıyla deniz keyfini takipçileriyle paylaştı.

Sinan+%C3%96zen%E2%80%99den+Neva+payla%C5%9F%C4%B1m%C4%B1:+K%C4%B1z%C4%B1mla+ilk+deniz+keyfimiz
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Sinan Özen, 2016 yılında Burcu Kartal ile dünyaevine girmişti. 57 yaşındaki şarkıcı ve eşi, 2020 yılının şubat ayında ikiz bebeklerini kucaklarına aldı. Kızlarına Neva, oğullarına Sanberk ismini veren çiftin, mutlulukları kısa sürdü.

2 / 7

ZORLU SÜREÇ

Özen çifti, minik kızlarının bağırsak rahatsızlığı olduğunu öğrenince büyük şok yaşadı. Ardından tedavi sürecinin başlamasıyla defalarca ameliyat olan minik Neva, zorlu tedavi süreci sonunda iyileşti.

3 / 7

NEVA İYİLEŞTİ

İkiz bebeklerinden kızı Neva'nın sağlığına kavuşması ile derin bir nefes alan ünlü sanatçı Sinan Özen, ailesiyle tatile çıktı.

4 / 7

KIZIYLA DENİZDE

Sinan Özen kızıyla denizden bir pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. Fotoğrafta kahve içtiği görülen şarkıcı, paylaşımına; "Kızımla ilk deniz keyfimiz. Bu kadar keyifliyken kahveyi içmek için denizden sonrasını bekleyemedim" notunu düştü.

5 / 7

İMAJ DEĞİŞTİRDİ

Öte yandan iki çocuk babası Sinan Özen, geçtiğimiz aylarda da yeni imajıyla hayranlarının dikkatini çekmişti.

6 / 7

Kıvırcık saçlarıyla verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınlayan şarkıcı, gençlik yıllarındaki haline adeta geri dönmüştü.

7 / 7

Gerçekte saçlarının kıvırcık olduğunu gençlik fotoğraflarıyla daha önceden ortaya koyan 57 yaşındaki Sinan Özen'in yıllara meydan okuyan görüntüsü yine övgüleri toplamıştı.

>