Simay Barlas ile Soner Korkmaz kaçamadı!

Son olarak 'Bir Annenin Günahı' dizisinde rol alan Simay Barlas, yeni sevgilisi Soner Korkmaz'la Yeniköy'de görüntülendi. Oyuncu, gazetecileri karşısında görünce şaşkınlık yaşadı.

Simay+Barlas+ile+Soner+Korkmaz+ka%C3%A7amad%C4%B1%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Yeni sezonda ‘Aziz’ dizisi ile ekranlara gelecek olan Simay Barlas, önceki akşam sevgilisi Soner Korkmaz ile birlikte Yeniköy'de bir kebapçıdan çıkarken objektiflere yakalandı.

2 / 6

Mekan çıkışına magazin muhabirlerinin sorularını yanıtsız bırakmayı tercih eden sevgililerin, koşar adımlarla kebapçıdan ayrılması dikkat çekti.

3 / 6

23 yaşındaki güzel oyuncu, bir dönem meslektaşları İdris Nebi Taşkan ve Ekin Mert Daymaz'ın yanı sıra basketbolcu Onuralp Bitim'le aşk yaşamıştı.

4 / 6

"NE YAPARSAM YAPAYIM AŞKLA YAPARIM"

Geçtiğimiz şubat ayında Gardırop dergisine konuşan Simay Barlas, "Aşk çok saf, temiz, büyülü ve gerçek bir duygu. İnsanı besler. Ben ne yaparsam yapayım, aşkla ve tutkuyla yaparım” demişti.

5 / 6

Ünlü oyuncu, "Birinden etkilenmem için her şeyden önce ona güvenebilmem gerekiyor. Dürüstlük benim için çok önemli" ifadelerini kullanmıştı.

6 / 6

Barlas, "Bir şeyi aklıma koyduğum zaman ona ulaşmak için elimden geleni yapar ve sonunda amacıma ulaşırım" şeklinde konuşmuştu.

>