Sharapova verdiği pozla duyurdu! Bebek bekliyor

Tenis dünyasının güzel ismi Maria Sharapova, 35. yaş gününde paylaştığı karnı büyümüş fotoğrafıyla bebek beklediğini duyurdu. Rus sporcu, tenis kariyerini noktalayarak emekliye ayrılmış ve Alexander Gilkes ile nişanlanmıştı.

Sharapova+verdi%C4%9Fi+pozla+duyurdu%21;+Bebek+bekliyor
ABONE OL
1 / 10

Tenis süperstarı Maria Sharapova, doping skandalı sonrası spor kariyerini noktaladı ve aile hayatına daha çok önem vermeye başladı.

2 / 10

5 Grand Slam şampiyonluğu bulunan Rus tenisçi, 2018 yılından beri birlikte olduğu Alexander Gilkes ile nişanlandı. Başarılı sporcu, son olarak müjdeyi verdi.

3 / 10

35. yaş gününde Instagram hesabından karnı büyümüş bir fotoğraf paylaşan Sharapova, “Kıymetli başlangıçlar! İki kişilik doğum günü pastası yemek her zaman benim uzmanlık alanım olmuştur.” Açıklamasını yazarak hamile olduğunu duyurdu.

4 / 10

Sosyal medyada 4.2 milyon takipçisi bulunan Rus güzele tebrik yağdı.

5 / 10

Sharapova ve müstakbel kocası Alexander Gilkes. Çifti pandemi nedeniyle düğün tarihi belirleyemediklerini söylemişti.

6 / 10

Sharapova, Ağustos 2005'te henüz 18 yaşındayken dünyanın 1 numarası oldu ve kariyerinde dört kez daha bu pozisyonda kaldı.

7 / 10

Fransa Açık'ta iki, Avustralya ve ABD Açık ve Wimbledon'da birer olmak üzere beş büyük şampiyonluk kazandı ve toplamda 36 şampiyonluğu bulunuyor.

8 / 10

9 / 10

10 / 10