Şeyma ve Alsaloussi barıştı!

Ayrılık haberiyle magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı geri adım attı. Stres nedeniyle bebeğini kaybeden, ardından sevgiliyle yollarını ayıran sosyal medya fenomeni, Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile olan fotoğraflarını Instagram hesabına yeniden yükledi.

%C5%9Eeyma+ve+Alsaloussi+bar%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 12

İlişkileri aylardır konuşulan Şeyma Subaşı (30) ile Mohammed Alsaloussi (36), bir kez daha sosyal medya hamlesiyle gündemde... Ayrılıklarıyla ilgili pek çok iddia ortaya atılan ikili ayrılığa dayanamadı.

2 / 12

Şu sıralar İspanya Ibiza'da olan Subaşı, iş insanı Alsaloussi ile arasındaki buzları eritti. Ayrılık sonrası tekne turuna çıkan ünlü çifti arkadaşlarının paylaşımı ele verdi.

3 / 12

TEKTAŞ DETAYI!

31 yaşındaki sosyal medya fenomeni, dün Mısırlı sevgilisi ve dostlarıyla yemekte bir araya geldi. Yan yana görüntülenen ikili, 'her şey' yolunda mesajı verdi.

4 / 12

Yemekte Alsaloussi'nin yüzünü gizleyen Şeyma Subaşı, Instagram hesabından paylaştığı dans ettiği videoda ise tektaşını yeniden taktığı ortaya çıkmıştı.

5 / 12

Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile ayıldıktan sonra sevgilisiyle olan bütün fotoğrafları kaldırmış, kızı Melisa ile bir pozunu paylaşıp "Beni merak eden sevgili arkadaşlarım. İçim kan ağladığı zaman da bile o her gün yüzümü güldürüyor" mesajı yazmıştı.

6 / 12

FOTOĞRAFLARI YENİDEN YÜKLEDİ

Aralarındaki sorunları çözen çift, eski günlerine geri döndü. Şeyma Subaşı'nın, sevgilisiyle olan bütün fotoğrafları arşivden geri yüklemesi dikkat çekti.

7 / 12

'HAZIR MISIN?' MESAJI

Geçtiğimiz günlerde Mohammed Alsaloussi'ye ait olduğu iddia edilen 'themeedo' adlı Instagram hesabından, "Hazır mısınız?" mesajı paylaşılmıştı.

8 / 12

Gönderi yaklaşık 500 bin kişi tarafından görüntülenmişti. Alsaloussi'nin, Şeyma Subaşı hakkında açıklamalarda bulunacağını düşünen takipçileri, Mısırlı iş insanına adeta yorum yağdırmıştı.

9 / 12

BİNLERCE TAKİPÇİ!

Hakkında 'dolandırıcı' iddiaları çıkan Mohammed Alsaloussi'ye ait olduğu iddia edilen bir Instagram hesabını kısa sürede yaklaşık 100 bin kişi takibe almıştı.

10 / 12

Şeyma Subaşı, Ocak 2021'de aşk yaşamaya başlayıp geçtiğimiz günlerde yollarını ayırdığı Mohammed Alsaloussi'a 'Meedo' diye hitap ediyordu.

11 / 12

"EVLENMEDEN ÇOCUK OLMAZ"

İkilinin ani evlilik kararı, 'Şeyma hamile' dedikodularını beraberinde getirmişti. "Evlenmeden çocuk olmaz" diyen Subaşı, daha sonra hamile olduğunu ve evlilik kararını ertelediklerini açıklamıştı.

12 / 12

ÜZÜCÜ HABERİ BÖYLE DUYURDU

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından üzücü haberi veren Subaşı, "Yüksek stres sebebiyle düğünü ertelediğimizi söylemiştim. Maalesef bu stres bebeğimi kaybetmeme neden oldu. Yas tutmam ve yaşadığım duygularla başa çıkabilmem için zamana ihtiyacım var" ifadelerini kullanmıştı.

>