Şeyma Subaşı'ndan olay poz!

%C5%9Eeyma+Suba%C5%9F%C4%B1%E2%80%99ndan+olay+poz%21;
ABONE OL

Son zamanlarda direk dansına merak saran Şeyma Subaşı, neredeyse her anını sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmiyor. Subaşı, bu kez de amuda kalkarak poz verdi.

1 / 7

Instagram'da üç milyon takipçisi bulunan Şeyma Subaşı, paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiriyor. Subaşı'nın son gönderisi sosyal medyada gündem oldu.

2 / 7

AMUDA KALKIP POZ VERDİ

Her daim beslenmesine ve sporuna önem veren Subaşı, son zamanlarda direk dansına merak sardı. Subaşı, o anları da sık sık Instagram hesabından yayınlıyor. Kız arkadaşlarıyla direk dansı yapan Şeyma, amuda kalktı.

3 / 7

SEVGİLİSİNİN KUCAĞINDA POZ VERMİŞTİ

Mısırlı sevgilisiyle en özel anları sosyal medya hesabından paylaşım Şeyma Subaşı, Sevgililer Günü'nde sevgilisinin kucağında olduğu bir fotoğrafı yayınlamıştı.

4 / 7

"BENİ ÖZEL HİSSETTİREN ADAM"

Şeyma, bir diğer paylaşımına, "Beni sadece bugün değil, her gün dünyanın en şanslı kızı gibi özel hissettiren adam. Hayatımda olduğun için teşekkürler. Tamamen seninim" notunu düşmüştü.

5 / 7

SANSÜRLEDİ

Fenomen, sevgilisinin kucağında bir poz daha paylaştı. Mısırlı iş insanının eli kalçasında olan Subaşı, kalça kısmını emojiyle sansürlemişti.

6 / 7

"TAMAMEN SENİNİM"

Subaşı, bornozlu şekilde sevgilisine sarılırken verdiği pozu, "Tamamen seninim" notuyla yayınlamış, takipçilerinden 60 binin üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum almıştı.

7 / 7

"İKİNCİ HER ŞEYİM"

Mohammed Alsaloussi ile birlikteliğinin birinci ayını kutlayan Subaşı, gönderilerine, "Bir ayda tüm dünyadaki favori insanım oldun. Seni çok seviyorum, Melisa’dan sonraki ikinci her şeyim" mesajını yazmıştı.

>