Seyma Subaşı: Biliyorum ben hiç kimseyim

Adeta her adımı olay olan, son olarak Mohammed Alsaloussi ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Şeyma Subaşı, sahilde çekilen bir videosunu yayınladı. Subaşı, videosuna yazdığı mesajla takipçilerine seslendi.

Seyma+Suba%C5%9F%C4%B1:+Biliyorum+ben+hi%C3%A7+kimseyim
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Yaşadığı renkli hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilişkisine doludizgin devam ediyor. Subaşı, son olarak Instagram'dan yaptığı paylaşımla adından söz ettirmeyi başardı.

2 / 7

Sahilde kamera karşısına geçen 31 yaşındaki fenomen, yeni videosunu 3,1 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından paylaştı.

3 / 7

"SENİ DERİNDEN HİSSEDİYORUM"

Subaşı, videosuna takipçilerine seslendiği şu mesajı yazdı: "Sana aşığım! Biliyorum ben hiç kimseyim, ama ben her şeyim! Seni görüyorum, seni derinden hissediyorum, sana sarılıyorum..."

4 / 7

"Sadece 'yeni yılın kutlu olsun'dan çok daha fazlası... Herkesin kendi gerçek değerini anlamasını diliyorum... Ve çok daha fazlasını."

5 / 7

Şeyma Subaşı'nın bu paylaşımı, kısa süre içerisinde 17 bine yakın beğeni alarak, takipçileri tarafından adeta yorum yağmuruna tutuldu.

6 / 7

PATENLERİYLE POZ VERDİ

Öte yandan Subaşı, geçtiğimiz günlerde spor tarzı ve patenleriyle kamera karşısına geçerek, çekilen karelerini Instagram hesabından yayınlamıştı.

7 / 7

Fenomen ismin güneş alan bir balkonda 'Aralık'ta Miami' notuyla paylaştığı fotoğrafları, binlerce beğeniye ulaşarak sevenlerinden tam not almıştı.

>