Şevval Sam'dan dikkat çeken aşk açıklaması

Şevval Sam, Sherwood Resorts & Hotels'in 30'ncu yıl kutlamasında sahne aldı. İki saat boyunca sahnede kalan Sam, kendisinden zam isteyen orkestrasına 'Söyleyin zam benzin endeksli mi dolar endeksli mi olsun?' diye sorup ardından zam yapacağını açıklayıp alkış topladı. Sam'ın aşk çıkışı da dikkat çekti.

%C5%9Eevval+Sam%E2%80%99dan+dikkat+%C3%A7eken+a%C5%9Fk+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1
ABONE OL
Antalya Sherwood Exclusive Kemer'de gerçekleşen kutlamada Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Ceylan gecenin ev sahipliğini yaparken, Şevval Sam şarkılarıyla otel misafirlerine unutulmaz anlar yaşattı.
 
Otelin yerli ve yabancı misafirleri, Sam'ın söylediği hareketli şarkılara bir ağızdan eşlik ederken, ünlü şarkıcı sahnede hem zil takıp oynayarak hem de tef çalarak adeta dans şov yaptı. Sahnede hem kendisi oynayan hem de sevenlerini oynatan Sam, iki saat boyunca sahnede kalarak alaturkadan arabeske, Türk halk müziğinden günümüz popüler şarkılarına kadar oluşturduğu geniş repertuarı ile büyük alkış aldı.
 
Orkestraya zam sözü
 
Şarkıcı bir ara istediği notayı çalmayan orkestrasına "Onlar bu aralar benden zam istiyorlar. Benzin orantılı mı yoksa dolar orantılı mı olsun? Tamam size zam yapacağım anlaştık" diye söz verince izleyenlerinden büyük alkış aldı.
 
"Şiddet olmasın aşk olsun, ben medeni aşığım"
 
Şevval Sam konuklarıyla sohbet ettiği sırada sözün aşka gelmesiyle "Ben medeni aşığım, bir de takıntılı aşıklar var. Aşk nasıl medeni ise ayrılık da öyle olmalı. Şiddet olmadıkça aşk her haliyle olsun, aşk hep bizimle olsun" sözleriyle kadına şiddette karşı mesajını sahneden verdi.
 
'Bahçe Duvarından Aştım' türküsünü söyleyerek rahmetli halk ozanı Neşet Ertaş'a da selam gönderen Sam bitmek bilmeyen enerjisi ile misafirlerine unutulmaz anlar yaşattı.
 

Kaynak: Sondakika