Şevval Şahin mayolu pozlarını paylaştı!

%C5%9Eevval+%C5%9Eahin+mayolu+pozlar%C4%B1n%C4%B1+payla%C5%9Ft%C4%B1%21;
ABONE OL

Son dönemde magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Meksika Tulum'a giden Şahin mayolu pozlarını takipçileriyle paylaştı.

1 / 17

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile pandemiye rağmen düzenledikleri ev partileriyle eleştiri oklarının hedefi olan 2018 Tu¨rkiye Gu¨zeli S¸evval S¸ahin, daha sonra da katıldığı bir programla Türkiye'nin gündemine oturmuştu.

2 / 17

Şahin, kendisine yöneltilen, "İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?", "Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?" ve "Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?" sorularına cevap veremeyerek zor anlar yaşamıştı.

3 / 17

Birçok soruyu yanıtsız bırakan Şevval şahin, "Fahrettin Koca’yı tanıyor musunuz?" sorusuna da "Pas" yanıtını vermişti. Şahin'in bu sorulara yanıt verememesi sosyal medyada gündem oldu.

4 / 17

Çıkan haberlerin ardından Şevval Şahin, "I·stiklal Mars¸ı'nı okusaydım örnek Tu¨rk kadını mı olacaktım? Tavırlardan dolayı rahatsız oldum, okuyamadım. Ben o anların yayınlanmayacagˆı konusunda so¨z almıs¸tım fakat yayınladılar, onlara dava açıyorum. Beni bilen biliyor. 6 yaşından beri İngiltere'de büyüdüm. Bütün eğitimimi İngilizce aldım, bazı konuları bilmemem normal. Bu beni daha az mı Türk mü yapıyor? Sanmıyorum." açıklamasını yaptı.

5 / 17

Yaşananların ardından Şevval Şahin, soluğu sevgilisinin yanında Miami'de aldı. Çift, önceki gün Meksika'nın tatil beldesi Tulum'a gitti.

6 / 17

Şahin mayolu pozlarını takipçileriyle paylaştı. Ünlü manken fotoğraflarına "Günaydın" notunu düştü.

7 / 17

Şevval Şahin'in gönderisine binlerce yorum geldi. Şahin'in takıları ve mayosu beğeni topladı.

8 / 17

Şahin dün de küvet pozunu yayınlamıştı. Model gönderisine, “Bana daha çok köpük verin” notunu ekledi. Şahin’in fotoğrafında yüzüne uyguladığı maskede dikkatleri çekti.

9 / 17

PARTİ TEPKİ TOPLAMIŞTI

Şevval Şahin, sevgilisinin 30 Ağustosta'ki doğum gününü kutlamak için Rumelihisarı'ndaki bir yalıyı kiralayarak, arkadaşları ile eğlenmişti.

10 / 17

Çiftin partisinden kısa bir süre sonra Aral'ın koronavirüs testinin pozitif çıkması, davetlileri tedirgin etmişti.

11 / 17

Geçtiğimiz günlerden konuyla ilgili bir açıklamada bulunan 2018 Türkiye güzelinin, 10 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve abartıldığı kadar vakanın olmadığını dile getirmesi sosyal medyada tepki toplamıştı.

12 / 17

13 / 17

14 / 17

15 / 17

16 / 17

17 / 17

>