Sevgilisini terk etti

Sevgilisini+terk+etti+
ABONE OL

Eda Taşpınar’ın yaşanan kavga olayından sonra Çağrı Atakan’ı terk ettiği öğrenildi. Eda Taşpınar’ın sevgilisi Çağrı Atakan’dan ayrıldığı söyleniyor.

Geçen aylarda Çağrı Atakan’ın eski sevgilisi E. A.’ya şiddet uyguladığı iddia edilmiş, hatta bu olay yüzünden Eda Taşpınar’la ayrıldıkları söylenmişti. Ancak daha sonra iki sevgili bunu yalanlamıştı.

Çukur dizisinin oyuncusu Çağrı Atakan’ın sevgilisi Eda Taşpınar’la gittikleri mekanda laf atan hayranlarını dövdüğü iddiaları gündeme bomba gibi düştü. İddiaya göre Çağrı Atakan, gittikleri bir mekanda Eda Taşpınar’ın çocukluk arkadaşı ile kavga etti. Ancak kavga olayının yansıtıldığı gibi olmadığı Çağrı Atakan’ın sevgilisi Eda Taşpınar’ın yakın arkadaşı ile kavga ettiği ortaya çıktı. 

Çeşme’de başlayan aşkları İstanbul’a dönünce de doludizgin devam eden ikili, geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşları ile Ortaköy’de bir gece kulübüne gittiler. İddiaya göre keyifli başlayan gece ise olaylı bitti. Atakan masada bulunan Taşpınar’ın çocukluk arkadaşı ile gece sonunda tartıştı ve olay bir anda yumruklu kavgaya dönüştü. Araya giren mekan görevlileri ile Eda Taşpınar kavgayı güçlükle yatıştırdı. Taşpınar olay sonrası çocukluk arkadaşı ile mekandan hızla uzaklaştı. Eda Taşpınar’ın yaşanan bu kavga olayı sonrası Çağrı Atakan’ı terk ettiği söyleniyor...

>