Sessiz sedasız ayrıldılar!

Şarkıcı Serdar Ortaç, Chloe Loughnan ile yollarını ayırdıktan kısa bir süre sonra meslektaşı Seçil Gür ile aşk yaşamaya başlamıştı. Aylar önce ayrılan ancak ilişkilerine ikinci bir şans veren çiftin ayrıldığı ortaya çıktı. Ortaç da çıkan haberleri doğruladı.

Sessiz+sedas%C4%B1z+ayr%C4%B1ld%C4%B1lar%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Serdar Ortaç, İrlandalı model Chloe Loughnan ile beş yıllık evliliğini tek celsede bitirmesinin ardından aşkı 35 yaşındaki Seçil Gür'de bulmuştu. Mutlu birliktelikleri devam eden çift, hayranlarını şaşırttı.

2 / 7

Bir dargın bir barışık aşıklar, geçtiğimiz günlerde sarmaş dolaş pozlarını paylaşmıştı. Ancak ünlü şarkıcının 'Hanım' diye seslendiği ve Ortaç'ın proje albümünde yer alan Gür ile sessiz sedasız ayrıldığı ortaya çıktı.

3 / 7

AYRILIK HABERİNİ DOĞRULADI

Gazete Magazin'in haberine göre; 51 yaşındaki Serdar Ortaç, bir mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

4 / 7

Gazetecilerin, 'Ayrıldığınız söyleniyor doğru mu Serdar bey?' sorusu üzerine Ortaç, "Evet, doğru ayrıldık." cevabını verdi. Ünlü şarkıcı, "Yürümedi, olmadı. Bilmiyorum, olmadı" diyerek ayrılığı doğruladı.

5 / 7

"SEÇİL BENİM İÇİN SON DURAK"

Daha önce Seçil Gür hakkında konuşan Ortaç, "Seçil benim hayatımın anlamı. Her şeyimle ilgileniyor. O benim hanımım" demişti. Sevgilisine övgüler yağdıran şarkıcı, "Onun ne istediğine bakacağım. Evlilik istiyorsa yapıştıracağım evliliği. Seçil benim için son durak" şeklinde konuşmuştu.

6 / 7

"PİŞMANIM"

Öte yandan Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan ile boşandığı için pişman olduğunu söylemişti.

7 / 7

Ünlü şarkıcı, katıldığı bir programda; Boşandığım için pişmanım. Sürebilirdi. Pişmanım. Ama tekrarı olmaz! En güzel şey, birbirimizi şükranla anmak... Ama pişmanım! Keşke devam etseydi. Dürüstçe evet" sözleriyle dikkat çekmişti.

>