Sermiyan Midyat: Ağzıma artık fermuar çektim

Sermiyan+Midyat:+A%C4%9Fz%C4%B1ma+art%C4%B1k+fermuar+%C3%A7ektim
ABONE OL

Sermiyan Midyat, önceki gün ikamet ettiği Cihangir’deki bir bakkaldan pide alırken objektiflere takıldı. ABD'de yaşayan Tolga Karel, Sevcan Yaşar’ı darbettiği iddiasıyla mahkemelik olan Midyat’ı eleştirmişti. Ünlü oyuncuya, Karel'in sözleri hatırlatıldı.

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Ramazanın vazgeçilmezi olarak gördüğü pideyi çok sevdiğini söyleyen Sermiyan Midyat, aylar önce yaptığı Amerika seyahatinde pandemi nedeniyle kullandığı sözleri nedeniyle Tolga Karel’in tepkisine neden olmuştu.

2 / 6

Tolga Karel, geçtiğimiz yıl sevgilisi Sevcan Yaşar’ı dövdüğü iddiasıyla mahkemelik olan Midyat’ı “Türkiye'de kadın dövdüğünde elini kolunu sallaya sallaya geziyorsun, gel o kadına şiddeti burada Amerika'da yap bakalım nereden ne alıyorlar" sözleriyle eleştirmişti.

3 / 6

Midyat, halen Amerika’da yaşayıp tır şoförlüğü yapan Karel’in, kendisi hakkında sarf ettiği sözlerin hatırlatılmasıyla önce “O kim, tanımıyorum” derken, ardından eliyle işaret edip “Ağzıma artık fermuar çektim” cevabını verdi.

4 / 6

DARP İDDİALARI

Eski sevgilisi Sevcan Yaşar'ı darp ettiği iddia edilen Midyat hakkında, "kasten yaralama", "zincirleme tehdit" ve "zincirleme hakaret" suçlarından 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı.

5 / 6

"MESLEĞİ BIRAKIRIM"

Sermiyan Midyat, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada, "Benim kadınlarla hiçbir problemim yok. 46 yaşına basıyorum bir tane kadına şiddet uyguladığım görüntü göstersinler ben mesleği bırakırım" demişti.

6 / 6

Hakkında bir linç kampanyası başlatıldığını iddia eden Midyat, "Şu çok ağrıma gidiyor... ‘Hükümet Kadını’ gibi kadınlar konusunda önemli bir işe imza attım, gördüğüm muameleye bakın. Bu haberler çıktığından beri annem bana dua ediyor ve üzülüyor. Ona televizyon seyretmeyi yasakladım. Çünkü herkes bana orada ‘Hanzo’ diyor" ifadelerini kullanmıştı.

>