Serenay Sarıkaya: Görüntülendiğim yer benim evim

Serenay+Sar%C4%B1kaya:+G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BClendi%C4%9Fim+yer+benim+evim
ABONE OL

Serenay Sarıkaya, adının aşk dedikodularına karıştığı Haldun Demirhisar hakkında yeni bir açıklama daha yaptı.

Geçtiğimiz ay iş insanı Haldun Demirhisar ile Göcek’te tekne tatili yaparken görüntülenen Serenay Sarıkaya, haklarında çıkan aşk iddialarını “Bahsedilen kişi arkadaşımdır” diyerek yalanlamıştı. İkili geçtiğimiz günlerde de Göcek’teki bir çiftlik evinin bahçesinde objektife yansıdı. Evin Demirhisar’a ait olduğu ve ikilinin burada 1 ay baş başa tatil yaptığı iddia edildi.
 
Önceki gün Etiler’de görüntülenen Serenay Sarıkaya, o fotoğraflarla ilgili sorular üzerine hem aşk iddiasını hem de Demirhisar’ın evinde kaldığı iddiasını yalanlayarak “Yeni bir şey söylemek istemiyorum. Daha önce de bu haberleri yalanlamıştım zaten. Görüntülendiğim yer benim evim. Arkadaşlarımla bir araya gelmem kadar doğal bir şey olamaz. Her seferinde aynı haberleri yalanlamak istemiyorum” ifadelerini kullandı. 
 
 
ÇALIŞMALARA BAŞLIYOR 
 
Serenay Sarıkaya, yeniden tatile çıkıp çıkmayacağı sorusuna “Artık işler hareketleniyor. işlerim daha ön planda şu an” yanıtını verdi. Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabında zamanlaması uymadığı için ‘Bergen’ filminde yer alamayacağını açıkladı. Film için Demet Evgar’ın adı geçiyor. 
 
>