Seren yine bombaladı

Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde açık hava konserleri veren Gülben Ergen ve Seda Sayan’ı topa tuttu.

Seren+yine+bombalad%C4%B1
ABONE OL
Seren Serengil, önceki gün Nişantaşı’nda bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi. Serengil, geçtiğimiz günlerde açık hava konserleri veren Gülben Ergen ve Seda Sayan’ı adeta topa tuttu. Seren Serengil, bedava biletli seyirciye konser verdiğini söylediği iki ünlü ismi şu sözleriyle eleştirdi: “Bedava biletlerle orayı doldurdular. Gülben Ergen’in sahnesinde bir kadın çıkıp söyledi belediyeden geldiğini. Her ikisinin konserinde Selin Ciğerci 200 adet bilet almış. Toplama insanlara konser verdiler. İnsanlar kendi cebinden para vererek konsere gitmediler. Kişilerin ve belediyelerin toplu aldığı biletlerle o insanlar konsere gittiler.”
 
Seren Serengil hızını alamadı ve açıklamalarına şöyle devam etti; “Onlar konser sanatçısı değiller. O konser alanlarını dolduramayacakları belli. Niye bu kadar kendilerini komik duruma düşürüyorlar? Her ikisine de şaşırdım. Siz hiç hayatınız boyunca Gülben Ergen’in konser verdiğini gördünüz mü? Yaz boyunca Çeşme’de bir tane uyduruk meyhanede çıktı o kadar!”
 
Bakalım bir dönem kendisini cezaevine attıran Gülben Ergen ve son zamanlarda arasının bozuk olduğu Seda Sayan cephesinden, Seren Serengil’in bu iddialarına karşı ne cevaplar gelecek? 
 
>