Seren Serengil: İbrahim Tatlıses beni tehdit etti!

Seren+Serengil:+%C4%B0brahim+Tatl%C4%B1ses+beni+tehdit+etti%21;
ABONE OL

Gazino yıllarında usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in kendisini tehdit ettiğini iddia eden şarkıcı Seren Serengil, canlı yayında gelen flaş itirafı ile adından söz ettirmeyi başardı.

Kaynak: Milliyet

1 / 11

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında izleyenleri şoke eden anlar yaşandı. Seren Serengil'in yıllar öncesine ait iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

2 / 11

Gazinoda sahne aldığı dönem İbrahim Tatlıses'in kendisini tehdit ettiğini ileri süren 49 yaşındaki şarkıcı, programın diğer yorumcuları Bircan Bali ve Arto'yu da şaşırttı.

3 / 11

Serengil, "İbrahim Bey yaptı. Küsmüştük o sırada. Kendisini çok severim normalde, Gülben hadiselerinden dolayı aramız açıldı. O ara ben de Sacit Aslan'a gittim, 'bunu gönderin gitsin' dedim..."

4 / 11

"Birlikte çalışmak istemediğimi söyledim. 'Tamam Seren, gönderiyorum' dedi. Bir baktım gitmemiş, ben de sordum. 'İbrahim konuşacak seninle' cevabını verdi..."

5 / 11

"İbrahim Bey geldi kulise, 'Seren bunun ekmeğiyle oynamayalım. Gitmesini istemedim, çalışsın' dedi. O günden sonra biz küs olarak çalışmak zorunda kaldık..."

6 / 11

"Sonraki süreçlerde de İbrahim Bey ile benim aramı açtı. Ankara'da tam sahneye başlıyordum, İbrahim Tatlıses o gazinonun sahibini aramış. 'Açmayalım, tehdit alıyorum' dedi..."

7 / 11

"Annem ve babam da 'Öyle mi! Hadi çıkartmasın bakalım' dediler. Sahneye çıkmamamı hiç istemeyen annem 'çıkacaksın' dedi. 'Ya beni vururlar' dedim ama annem sahneye çıkarttı."

8 / 11

Zayıflamak için 2016 yılında geçirdiği mide ameliyatının ardından hızla kilo vermeye başlayan ve 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil, Dumping Sendromu hastalığına yakalanmıştı.

9 / 11

'Ameliyat olmazsam yaza çıkmam' açıklaması ile günlerce konuşulan şarkıcı, sevenlerini korkutmuştu. Ardından tedavi olan Serengil, iyileşmeye başlamıştı.

10 / 11

Seren Serengil, dün canlı yayında haber yorumladığı esnada fenalaştı. Bircan Bali, reklam arasına gidilmesini sağlarken, Serengil yayından çıktı.

11 / 11

Reklamların bitmesinin Serengil'in sağlık durumu hakkında konuşan Arto, "Problemi var. Kendine biraz daha iyi bakması gerekiyor. Çok acil bir şey değil ama yine de sağlığı sıkıntılı. Dolayısıyla bir müddet ufak da olsa tedavi görmesi lazım" dedi.

>