Seda Bakan'dan hamilelik açıklaması

Seda Bakan Ekim 2014’te müzisyen Ali Erel ile evlenmiş, Ağustos 2019’da kızı Leyla’yı dünyaya getirmişti. Geçtiğimiz haftalarda ikinci bebeğine hamile olduğunu duyuran oyuncu, süreç hakkında konuştu.

Seda+Bakan%E2%80%99dan+hamilelik+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1
ABONE OL
Seda Bakan, 24 Mart'ta bir milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından hamile olduğunu duyurdu. Belirmeye başlayan karnıyla poz veren oyuncu, kızı olacağını açıkladı: Yeni kız bebek yükleniyor. Dördüncü ayla beraber hayata dönüş başlamıştır.
 
ÜNLÜLERDEN TEBRİK YAĞDI
 
Hadise, yakın arkadaşının 50 binden fazla beğeni alan gönderisine kalp emojileriyle karşılık verdi. İdil Firat, Bengü, Serkan Altunorak, Berfu Yenenler, Songu¨l O¨den ve Cemre Kemer gibi birçok ünlü isim de Bakan'a tebrik mesajları yazdı.
 
 
"AİLEMİ BİRAZ DAHA GENİŞLETMEK İSTEDİM"
 
İkinci çocuğuna dört aylık hamile olan Seda Bakan, "İkinci çocuğu çok istiyordum o yüzden bana sürpriz olmadı. İkinci kez kız bebek annesi olacağım, çok mutluyum" açıklamasını yapmıştı.
 
Ekranlara bir süre daha ara vereceğini belirten 36 yaşındaki oyuncu, "Ailemi biraz daha genişletmek istedim. Ama kızım dünyaya gelince, artık işlere hızlı bir dönüş yapacağım" demişti.
 

Kaynak: Milliyet