Seda Bakan'dan Hadise cevabı

Seda+Bakan%E2%80%99dan+Hadise+cevab%C4%B1
ABONE OL

Hadise hakkında çıkan iddialar sonrası Instagram hesabından ünlü şarkıcıya destek veren oyuncu Seda Bakan, paylaşımı hakkında yöneltilen soruyu yanıtladı.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Seda Bakan, önceki gün eşi Ali Erel ile Bebek'te bulunan bir pastanesinden çıkarken görüntülendi. Pastaneden tatlı ve çikolata alan oyuncu, çıkışta gazetecilere de çikolata ikramında bulundu.

2 / 8

Yeni bir projeye başladığını belirten 35 yaşındaki oyuncu, "Şimdi çekimden geliyorum. Ne olduğunu daha sonra açıklayayım. Sürpriz olsun" ifadelerini kullandı.

3 / 8

"GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPTIM"

Yakın dostu olan şarkıcı Hadise hakkında çıkan haberlerden dolayı sosyal medya hesabından destek paylaşımı yapan Bakan, "Ben o konuyla ilgili gerekli açıklamayı yaptım" dedi.

4 / 8

Güzel oyuncuyu tanıyan çiçek satıcıları, Bakan'ın aracının etrafına toplandı. Aracın üzerine gül yaprakları atan çiçekçilere 100 TL veren oyuncu, daha sonra oradan ayrıldı.

5 / 8

'AYRILMADIK' HAMLESİ

Hadise ile Kaan Yıldırım'ın bir süredir ilişkilerinde karabulutlar dolaştığı ve ikilinin yollarını ayırma kararı aldığı öne sürülmüştü.

6 / 8

Oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım’ı sosyal medya hesabından takibe alan 35 yaşındaki şarkıcı, bu hamlesiyle ‘ayrılık' iddialarını da yalanlamış oldu.

7 / 8

"HALA KOKU ALAMIYORUM"

Geçtiğimiz günlerde gün Maslak’ta spor salonuna giderken görüntülenen Bakan, gazetecilerin ricası üzerine ayaküstü kendisine yöneltilen soruları yanıtlamıştı.

8 / 8

Koronavirüs geçirmesi üzerinden altı ay geçtiğini ifade eden oyuncu, "Altı ay geçmesine rağmen hala koku alamıyorum. Çok can sıkıcı bir durum. Doktoruma başvuracağım artık" demişti.

>