'Sana sahip olduğum için çok şanslıyım'

%E2%80%99Sana+sahip+oldu%C4%9Fum+i%C3%A7in+%C3%A7ok+%C5%9Fansl%C4%B1y%C4%B1m%E2%80%99
ABONE OL

Ünlü oyuncu Hande Erçel, 33 yaşına basan sevgilisi Kerem Bürsin için rol aldıkları dizinin setinde erken doğum günü organizasyonu düzenlemişti. Oyuncu, Instagram'da paylaştığı fotoğrafla romantik bir kutlama yaptı. Erçel'in gönderisine hayranlarından beğeni yağdı.

Kaynak: Milliyet

1 / 12

Kendisi gibi oyuncu olan Hande Erçel ile aşkını Maldivler'de ilan eden Kerem Bürsin, bugün 33'üncü yaşına bastı. Erçel, bir süredir aşk yaşadığı Kerem Bürsin'in doğum gününü Instagram'da paylaştığı fotoğrafla kutladı.

2 / 12

"ÇOK ŞANSLIYIM"

Bürsin ile fotoğrafını sayfasında paylaşan Erçel, altına "Güneş ışığı gibi hisseden insanlara yakın olun... Hayatımın en eğlenceli parçası, sana sahip olduğum için çok şanslıyım" notunu düştü.

3 / 12

"GÜN IŞIĞIM"

Kerem Bürsin'den sevgilisine yanıt gecikmedi. Bürsin de Hande Erçel'in sözlerine "Gün ışığım" yorumuyla karşılık verdi.

4 / 12

SETTE ERKEN KUTLAMA

Öte yandan Erçel, 33 yaşına basan sevgilisi Kerem Bürsin'e, birlikte rol aldıkları dizinin set ekibiyle birlikte dün doğum günü sürprizi yaptı.

5 / 12

Fotoğraf çekildikleri sırada pastayı sevgilisinin yüzüne süren Erçel, o anları, "Daha yeni başlıyoruz" notuyla Instagram'dan yayınladı.

6 / 12

"YANDIN SEN!"

Sevgilisinin paylaşımına kayıtsız kalmayan Bürsin ise Erçel'e, "Sen var ya, sen... Yandın sen..." sözleriyle yanıt verdi.

7 / 12

ARKADAŞLIK AŞKA DÖNÜŞTÜ

Geçtiğimiz günlerde Kerem Bürsin ile birlikteliği hakkında açıklamalarda bulunan Hande Erçel, utangaç tavırlar sergilemişti.

8 / 12

Erçel, "Yeni bir ilişki. Zaten başladığında direkt haberiniz oldu. Ben her zaman 'Hayatımda biri olduğunda öğreneceksiniz' dedim. Oldu ve öğrendiniz... Bu kadar basit. Uzun zamandır yoktu tabii ki. Dizinin başında beraber olduğumuza dair haberler çıktı. O zaman tamamen iş arkadaşlığıydı, sonra ilişkiye dönüştü" ifadelerini kullanmıştı.

9 / 12

AŞK BELGELENMİŞTİ

Her fırsatta "Arkadaşız" açıklamasını yapan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, rol aldıkları dizinin sezon finali yapmasının ardından Maldivler'e gitmişti. Hayranları tarafından görüntülenen ikilinin aşkları belgelenmişti.

10 / 12

EL ELE İLK FOTOĞRAF

Erçel ve Bürsin, Maldivler'den dönerken havalimanında hayranları tarafından el ele yakalanmıştı. Çiftin fotoğrafları sosyal medyada paylaşılmıştı.

11 / 12

"OKYANUSUN ORTASINDA İKİMİZ"

Aşkın ortaya çıkmasının ardından Bürsin, Erçel ile Maldivler'de çekilen karelerini yayınlamış ve paylaşımına, "Okyanusun ortasında bir kanoyla sadece ikimiz... Muhteşem" notunu düşmüştü.

12 / 12

Yakışıklı oyuncunun ardından Hande Erçel de tatil fotoğraflarını "Sevincimiz fıskiyeleri patlatıyor... Mükemmel" mesajıyla sosyal medya hesabında yayınlamıştı.

>