Samyeli'ye rakip çıktı!

Yaklaşık bir ay sonra 49 yaşına basacak olan eski spiker ve şarkıcı Defne Samyeli'nin ardından 24 yaşındaki büyük kızı Deren Talu da bikinili fotoğraflarıyla sosyal medyada gündem oldu.

Samyeli%E2%80%99ye+rakip+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 13

Şimdilerde şarkıcı ve oyuncu kimliğiyle ön plana çıkanDefne Samyeli ve kızı Deren Talu, Instagram'da yaptıkları tatil paylaşımlarla adeta birbirlerine meydan okudu.

2 / 13

DEFNE SEZONU AÇTI

Defne Samyeli, tatil sezonunu Antalya'da açtı. Kızları Deren ve Derin Talu ile denize girip güneşlenen ünlü sunucu, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla yine çok konuşuldu.

3 / 13

Instagram hesabında tatil pozlarına yer veren 48 yaşındaki güzel, önce pembe mayosuyla kızına poz verdi, daha sonra bikini giyip karın kaslarını sergiledi.

4 / 13

"YILLAR GEÇİYOR, DEFNE GENÇLEŞİYOR"

Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğraflara; "Yıllar geçiyor Defne gençleşiyor", "Formunuz korumayı nasıl başarıyorsunuz?" şeklinde yorumlar yapıldı.

5 / 13

11 Temmuz tarihinde 49 yaşına basacak olan Defne Samyeli, deniz ve güneşin tadını doyasıya çıkardı. "Denizde..." notunu eklediği paylaşımında, bir kez daha fit haliyle adından söz ettirmeyi başardı.

6 / 13

Demet Şener, Elvin Levinler, Cengiz Abazoğlu ve Özge Yağız gibi ünlü isimler de Defne'nin gönderisine yaptıkları yorumlarla beğenilerini dile getirdiler.

7 / 13

"DEFNE'YE RAKİP ÇIKTI"

Annesi Defne Samyeli'nin ardından 24 yaşındaki büyük kızı Deren Talu da 359 bin takipçili Instagram hesabından yayınladığı tatil pozlarıyla övgü topladı.

8 / 13

Oyunculuk yapan Deren Talu, fit haliyle "Defne Samyeli'ne rakip çıktı" dedirtirken, takipçilerinden 30 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

9 / 13

SAMYELİ'NİN FORMUNUN SIRRI

Düzgün fiziğiyle her daim dikkatleri üzerine çeken 48 yaşındaki sunucu ve şarkıcı, formunu ve güzelliğini korumak için şunları yapıyor:

10 / 13

-Haftanın beş günü tekvando ve Muay Thai yapıyor. -Haftanın bir günü karabuğday diyeti yapıyor. -Maydanoz ve dereotunu sofrasından eksik etmiyor.

11 / 13

-Yüzüne avokado, Türk kahvesi ve bal karışımından elde ettiği bir maskeyi uyguluyor. -Zeytinyağı ile toz şekeri karıştırıp ellerine, dirseklerine sürüyor. -Saçlarına susam yağı ile bakım yapıyor.

12 / 13

KALÇA PROTEZİ Mİ YAPTIRDI?

Öte yandan Defne Samyeli’nin paylaşımındaki kalça kıvrımı meraklı takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Bazı sosyal medya kullanıcıları, 48 yaşındaki eski spikerin kalça protezi yaptırdığını iddia etti.

13 / 13

1995 yılında nikah masasına oturan mimar Eren Talu ile Defne Samyeli, 2011'de boşanmıştı. Samyeli ve Talu'nun, Derin ve Deren adında iki kızı bulunuyor.

>