Rojda Demirer su altında şov yaptı

Final yapan 'Maraşlı' dizisinde Firuzan karakteri hayat veren ünlü oyuncu Rojda Demirer, paylaştığı pozlarla takipçilerinden beğeni topladı. 40 yaşındaki Demirer, beyaz bikinisiyle denizin altında adeta dans etti.

Rojda+Demirer+su+alt%C4%B1nda+%C5%9Fov+yapt%C4%B1
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz'un paylaştığı final yapan 'Maraşlı' dizisinde Firuzan karakterini canlandıran ünlü oyuncu Rojda Demirer, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

2 / 8

SUALTINDAN PAYLAŞTI

Marmaris Dirsekbükü'nde tatilin keyfini çıkaran oyuncu, sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanıyor. Güzel isim, su altından bikinili fotoğraflarını paylaştı.

3 / 8

Yaz tatili sezonunu açan güzel oyuncu Demirer, deniz altında beyaz bikinisiyle adeta bir deniz kızı gibi dans etti. 40 yaşındaki oyuncunun paylaşımı beğeni topladı.

4 / 8

Sosyal medyadan sık sık paylaşım yapan Rojda Demirer, ilerleyen yaşına rağmen fit görüntüsüyle gençlere taş çıkarttı.

5 / 8

NİŞANLANDILAR

Yaklaşık 1.5 yıldır aşk yaşayan oyuncu Rojda Demirer ile voleybolcu Ulaş Kıyak, evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandı.

6 / 8

Koronavirüs nedeniyle kutlama yapılmadı. Sadece aile üyelerinin huzurunda yüzükler takıldı. İkili, karantina dönemi biterse önümüzdeki yaz nikah masasına oturmak istiyor.

7 / 8

Oyuncu Rojda Demirer, sosyal medya hesabından karantina dönemini de birlikte geçirdiği sevgilisi Ulaş Kıyak ile birlikteliğinin ilk yılını kutlamıştı

8 / 8

Demirer sevgilisini öperken görüldüğü bir kare ile renklendirdiği paylaşımına şu satırları yazmıştı: “Yaşadığımız son 1 yıl ic¸in tes¸ekku¨r ederim sevgilim her saniyesi harikaydı. Seninle her s¸ey o kadar kolay o kadar egˆlenceli ki, bir saniyesini bile degˆis¸tirmek istemezdim. Du¨s¸u¨nu¨nce ne c¸ok s¸ey sıgˆdırdık bu 1 seneye ve daha yaşayacagˆımız c¸ok s¸ey var biliyorum iyi ki hayatımdasın seni c¸oook seviyorum nice seneleremize.”

>