Rıza Kocaoğlu ile aşk mı yaşıyor?

R%C4%B1za+Kocao%C4%9Flu+ile+a%C5%9Fk+m%C4%B1+ya%C5%9F%C4%B1yor?+
ABONE OL

Geçtiğimiz haftalarda bir süredir aşk yaşadığı Hazal Subaşı ile yollarını ayıran Rıza Kocaoğlu'nun gönlünü bir başka oyuncuya kaptırdığı iddia edildi. Kocaoğlu'nun Yüsra Geyik ile aşk yaşadığı öne sürüldü. Çıkan haberlerin ardından sessizliğini bozan Yüsra Geyik sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Kaynak: Milliyet

1 / 5

'Çukur' dizisinde hayat verdiği 'Aliço' karakteriyle adından sıkça söz ettiren Rıza Kocaoğlu, rol arkadaşı Hazal Subaşı ile geçtiğimiz ay ayrılmıştı. Ayrılığın ardından Kocaoğlu'nun kendinden 12 yaş küçük oyuncu Yüsra Geyik ile gözlerden uzak aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.

2 / 5

'Arka Sokaklar' dizisinde Zeliha Çoban'ı canlandıran Yüsra Geyik'in Instagram hesabından Kocağlu'nun çektiği bir fotoğraf da yayınlaması aşk iddialarını kuvvetlendirdi.

3 / 5

YÜSRA SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Çıkan aşk haberlerine sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile yanıt veren 30 yaşındaki oyuncu, "Hakkımda çıkan aşk haberinin doğru olmadığını belirtme ihtiyacı hissediyorum çünkü oldukça kesin ifadelerle, hızlıca yayılıyor... Konuyla ve gerçeği yansıtmayan aşk yakıştırmalarıyla ilgili bir daha konuşmayacağımı bildirmek isterim. Sağlıklı, huzurlu hafta sonlarınız olsun" ifadelerini kullandı.

4 / 5

AŞK BİTTİ

Öte yandan 'Çukur' dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan oyuncu Rıza Kocaoğlu ile Hazal Subaşı'nın ilişkisi mart ayında bitmişti.

5 / 5

Ayrılık haberini Instagram hesabından duyuran Kocaoğlu, "Dünyanın ve ülkemizin çok zor süreçlerden geçtiği, acı kayıplar verdiğimiz bu günlerde gündemi meşgul etmek istemesek de paylaşmak durumunda kaldık. Hazal Subaşı ile 2019 yılından beri devam eden ilişkimizi sonlandırmış bulunmaktayız. Birbirimize karşı saygı duyarak verdiğimiz bu kararımıza siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızdan da aynı yaklaşımı bekliyoruz. Bu süreçte bize gösterdiğiniz duyarlılık için teşekkür ederiz" şeklinde bir açıklama yapmıştı.

>