Rıza Kocaoğlu: Büyük acılar, kayıplar var!

R%C4%B1za+Kocao%C4%9Flu:+B%C3%BCy%C3%BCk+ac%C4%B1lar,+kay%C4%B1plar+var%21;
ABONE OL

Kasım 2020'de arkadaşı Ali Çağın Kaygusuz'u, ocak ayında ise amcası Mustafa Kocaoğlu'nu kaybeden Rıza Kocaoğlu, Cihangir'deki bir mekanda arkadaşlarıyla buluştu.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Rıza Kocaoğlu, geçtiğimiz gün Cihangir'de objektiflere takıldı. Bir mekanda arkadaşları ile buluşan oyuncu, çıkışta gazetecilerle ayaküstü sohbet etti.

2 / 8

Habertürk'te yer alan habere göre; Rıza Kocaoğlu, 'Aliço' karakterine hayat verdiği 'Çukur' dizisinin final tarihiyle ilgili soruya, "Mayıs ayının sonunda dizi bitiyor, sadece önce tatili düşünüyorum, proje daha sonra" yanıtını verdi.

3 / 8

42 yaşındaki oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü:"Arkadaşlar dünya çok zor şartlardan geçiyor. Kayıplarımız var, aileden de var biliyorsunuz. Büyük acılar, kayıplar var, o yüzden ben fazla konuşmak istemiyorum.

4 / 8

Kocaoğlu'nun arkadaşı Ali Çağın Kaygusuz, Kasım 2020'de İzmir'de meydana gelen depremde hayatını kaybetmişti. Ünlü oyuncu, ocak ayında da amcası Mustafa Kocaoğlu'nun acısıyla sarsılmıştı.

5 / 8

Öte yandan iki yıldır aşk yaşadığı meslektaşı Hazal Subaşı ile geçtiğimiz günlerde yollarını ayıran Rıza Kocaoğlu, "Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum" dedi.

6 / 8

Ünlü oyuncu, ayrılık kararı ile ilgili geçtiğimiz hafta şu açıklamayı yapmıştı: "Dünyanın ve ülkemizin çok zor süreçlerden geçtiği, acı kayıplar verdiğimiz bu günlerde gündemi meşgul etmek istemesek de paylaşmak durumunda kaldık. Hazal Subaşı ile 2019 yılından beri devam eden ilişkimizi sonlandırmış bulunmaktayız..."

7 / 8

"Birbirimize karşı saygı duyarak verdiğimiz bu kararımıza siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızdan da aynı yaklaşımı bekliyoruz. Bu süreçte bize gösterdiğiniz duyarlılık için teşekkür ederiz."

8 / 8

Birkaç hafta önce de ayrıldıkları öne sürülen Rıza Kocaoğlu ile Hazal Subaşı, iddiaları yaptıkları paylaşımla yalanlamıştı. Kocaoğlu, Hazal Subaşı'na sarıldığı anı sosyal medya hesabından paylaşmış hatta sevgilisinin adını kalbinin üzerine etiketlemişti.

>