Rihanna aylık 640 bin TL'ye kiracı arıyor

Barbadoslu şarkıcı Rihanna, geçen yıl 13,8 milyon dolara (yaklaşık 119 milyon TL) satın aldığı Beverly Hills'teki lüks malikanesine kiracı arıyor. 33 yaşındaki ünlü ismin istediği miktar dudak uçuklattı.

Rihanna+ayl%C4%B1k+640+bin+TL%E2%80%99ye+kirac%C4%B1+ar%C4%B1yor
ABONE OL
Son dönemde ASAP Rocky ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Rihanna, Beverly Hills’teki malikanesine kiracı arıyor. Ancak bu lüks mülkü kiralamanın bedeli bir hayli yüksek. 33 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı, evini, aylığı 80 bin dolardan (yaklaşık 640.000 TL'ye) kiraya verecek.
 
EVİ KİRALAYAN, RIHANNA'YA DA KOMŞU OLACAK 
 
Kendisi bir yan evde oturan Rihanna’nın kiraya vermek istediği evinin yakınında Paul McCartney gibi ünlü yıldızlar da yaşıyor.
 
700 metrekare büyüklüğündeki evin yedi yatak odası ve yedi banyosu bulunuyor. Mutfakta iki buzdolabı ve iki mutfak adasının yer aldığı evin bazı bölümlerinde siyah ve altın sarısı renkleri tercih edilirken, yatak odasında ise ahşap tercih edilmiş.
 
Barbadoslu şarkıcı, terası, havuzu, spa’sı, spor salonu olan bu malikaneyi, geçtiğimiz yıl 13,8 milyon dolara (yaklaşık 119 milyon TL) satın almıştı.
 
Century City'de bulunan lüks bir apartman dairesinde oturan Rihanna'dan önce malikanenin sahibi 'I Dream of Jeannie' dizisinin yaratıcısı Sidney Sheldon‘ın kızı Mary Sheldon'dı.
 
BİRÇOK EVİ VAR 
 
Rihanna'nın ülkesi Barbados'ta bir villa, Hollywood Hills'te 7 milyon dolarlık başka bir malikane, Los Angeles'da yüksek katlı bir binada lüks bir daire olmak üzere başka gayri menkulleri de bulunuyor.
 
KAPIDA KALDI
 
Öte yandan geçtiğimiz ay rapçi sevgilisi ASAP Rocky ile gecelerde görüntülenen Rihanna, New York'ta gittiği bir mekanda kapıda kalmıştı.
 
Yanında kimliği olmadığı için 33 yaşındaki yıldızın bara girmesine izin verilmemişti. Bunun ardından ikili bir süre mekanın güvenlikleriyle tartışmıştı.
 
"HAYATIMIN AŞKI" 
 
Gerçek adı Rakim Nakache Mayers olan ASAP Rocky, sevgilisinden övgü dolu sözlerle bahsetmişti. 32 yaşındaki rapçi, GQ ile yaptığı röportajda Rihanna'yı "Hayatımın aşkı" olarak tanımladı.
>