Pınar Deniz’den heyecanlandıran Kaan Urgancıoğlu açıklaması

Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz, rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile yakıştırılması hakkında konuştu. 'Kaan'la güzel bir enerjimiz var, birbirimizi çok iyi tanıdığımız bir yerdeyiz' diyen Deniz, 'İnsanların yakıştırması bizim de hoşumuza gidiyor' ifadelerini kullandı.

P%C4%B1nar+Deniz%E2%80%99den+heyecanland%C4%B1ran+Kaan+Urganc%C4%B1o%C4%9Flu+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1
ABONE OL

Oyuncu Pınar Deniz, önceki gün bir sergiye katıldı. Yeni projeleri de değerlendirdiğini ifade eden Deniz, “Dizi devam ediyor. Onun dışında anlaştığımız bazı projeler var. Birçok teklif alıyorum sağ olsunlar biz de değerlendirme aşamasındayız. Biraz fazla seçici bir insanım, her şey yoğun ama güzel gidiyor” şeklinde konuştu.

Geçen günlerde sosyal medya hesabından yayınladığı kaza haberiyle ilgili de konuşan güzel oyuncu, "Bir proje için dövüş çalışıyorum, küçük bir koreografi çalışırken yaralandım. Önemli bir şey yok” dedi.

Hayranları tarafından rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile yakıştırılmalarıyla ilgili de konuşan Deniz, "Bizim Kaan'la güzel bir enerjimiz var. Birbirimizi çok iyi tanıdığımız bir yerdeyiz. Artık insanların yakıştırması bizim de hoşumuza gidiyor. Tabii o bir sinerji, bunu da yakalamak gerek” diye konuştu.