Pınar Altuğ amuda kalktı!

Kendisine yapılan kötü yorumlara verdiği yanıtlarla sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Pınar Altuğ, son paylaşımıyla bir kez daha sosyal medyada gündem oldu. Amuda kalktığı anları yayınlayan Altuğ'a, adeta beğeni ve yorum yağdı.

P%C4%B1nar+Altu%C4%9F+amuda+kalkt%C4%B1%21;
ABONE OL
'Çocuklar Duymasın' dizisinde hayat verdiği 'Meltem' rolü ile seyircilerin akıllarına kazınan ve meslektaşı Yağmur Atacan ile 2008 yılında nikah masasına oturan Pınar Altuğ, 2009'da kızı Su'yu kucağına almıştı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan oyuncu, geçtiğimiz günlerde eşi Yağmur Atacan ile romantik bir paylaşımda bulunmuştu.
 
"HARİKASINIZ"
 
Çok sayıda sosyal medya kullanıcısının yoğun ilgi gösterdiği paylaşıma ilk yorum ise MasterChef Türkiye yarışmasının jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya'dan geldi. Mehmet Yalçınkaya, ünlü çiftin romantik pozuna "Harikasınız" yorumunu yapmıştı.
 
FİT HALİYLE DİKKAT ÇEKTİ
 
Son olarak 1.5 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yoga kampında çekilen fotoğraflarını yayınlayan güzel oyuncu, yıllara meydan okuduğunu gözler önüne serdi. Amuda kalktığı anı takipçilerinin beğenisine sunan 47 yaşındaki ünlü isim, fit haliyle dikkat çekti.
 
Kısa sürede 19 bin beğeni alan Pınar Altuğ'un karelerine, "Harikasınız her zamanki gibi", "Su mu diye zoom'ladım. Şaka gibi bu şekilde fit ve genç kalabilmek. Helal olsun" ve "Gençlik iksiri bulundu sanırım, hiç yaşlanmıyor" gibi 300'e yakın yorum yapıldı.

Kaynak: Milliyet