Paige VanZant'ten 'Özel video' itirafı

Dünyaca ünlü MMA dövüşçüsü ve Instagram fenomeni Paige VanZant yatıklarıyla konuşulmaya devam ediyor. Sporu bırakan ve sosyal medya alanına yönelen VanZant'ın kocasıyla ilgili itirafı herkesi şok etti.

Paige+VanZant%E2%80%99ten+%E2%80%99%C3%96zel+video%E2%80%99+itiraf%C4%B1
ABONE OL

Dünyaca ünlü MMA dövüşçüsü ve Instagram fenomeni Paige VanZant'ın sosyal medyada takipçilerinin sorularını yanıtladığı sırada yaptığı itiraf, spor gündemine oturdu.

1 / 10

EYLÜL 2018'DE EVLENDİLER

VanZant ve kocası Vanderford, Eylül 2018 yılında hayatlarını birleştirdi. Çift, koronavirüs karantinası döneminde evlerinde çektikleri çıplak fotoğraflarla ise ünlerine ün kattı.

2 / 10

SPORU BIRAKTI

Eskiden UFC dövüşleri ile ilgilenen güzel sporcu Paige VanZant bırakma kararı almıştı. Karantina dönemde sevgilisiyle yarı çıplak pozlar veren Vanzant, sosyal medyada büyük ilgi görmüştü.

3 / 10

3 MİLYON TAKİPÇİSİ VAR

Instagram'da 3 milyon takipçisi bulunan 26 yaşındaki eski dövüşçü, markalarla yaptığı işbirlikli paylaşımlarla para kazanmaya başladığını bile açıklamıştı. Güzel sporcu son açıklamasıyla gündem oldu.

4 / 10

"KOCANLA BİR KASET ÇEKER MİYDİN?"

Takipçilerinden biri, Paige VanZant'a "Kocanla bir kaset çekmeyi düşünür müydün?" diye sordu. Paige VanZant, takipçisinden gelen bu soruyu kısa süre içerisinde yanıtladı.

5 / 10

"ZATEN BİR KASETİMİZ VAR"

Paige VanZant, "Zaten kocamla bir kasetimiz var. Ancak bu kaseti ileride ne yaparım bilmiyorum. Onu satar mıyım yoksa direk paylaşır mıyım şu an için net değil" dedi.

6 / 10

"KARANTİNA DÖNEMİNDE ÇIPLAK OLMAYA KARAR VERDİK"

Daha önce yaptığı açıklamada karantina sürecini evlerinde geçirdiklerini ve çıplak pozlar paylaşmaya karar verdiklerini belirten başarılı dövüşçü, "Evde yalnızken biraz eğlenmek ve bu dönemde çıplak olmaya karar verdik. Zaman zaman bu durum biraz çılgınlaştı ancak bunu sosyal medyada keyifli hale getiriyorduk" demişti.

7 / 10

HIRSIZLIK KURBANI OLMUŞTU

Amerika'nın Florida eyaletinde yaşayan VanZant, kendi otoparkında bulunan aracının yanına gittiğinde kapısının açık olduğunu fark etti. Sağanak yağış nedeniyle aracından çıkmayan ve bir video çeken 26 yaşındaki sporcu, hırsıza isyan ederek tavsiyelerde bulundu

8 / 10

"ARABAMA ZORLA GİRSEN BİLE KAPIYI KAPAT"

"Evimin otoparkında bulunan aracımın kapısının açık olduğunu fark ettim" diyen VanZant, "Burada kesinlik çalmaya değecek bir şey olmadığı için hırsızların aracıma girmesine kızgın değilim ancak dışarıda inanılmaz yağmur var ve aracımın içi sırılsıklam olmuş. Beni dinle, arabama zorla girsen bile lütfen kapıyı kapat" ifadelerini kullandı.

9 / 10

SANSÜRSÜZ PAYLAŞTI

Kolundaki sakatlıktan dolayı 2019'da 3. kez ameliyat olan Vanzant operasyonun sansürsüz fotoğraflarını İnstagram hesabından yayınlamıştı. Görenleri şoke eden fotoğraflarda yıldız dövüşçünün koluna metal bar takıldığı görülüyor. 25 yaşında dövüşçünün fotoğrafları rahatsız edici bulunurken kolunun son halini de paylaştı.

10 / 10