Paige Spiranac'ın sahte hesap krizi! Çıplak resmini paylaştılar

Eski profesyonel golf oyuncusu olan ve aynı zamanda modellik yapan Paige Spiranac, adına sahte hesap açılıp, kendisinin olmayan çıplak fotoğraflar paylaşıldığını açıkladı.

Paige+Spiranac%E2%80%99%C4%B1n+sahte+hesap+krizi%21;+%C3%87%C4%B1plak+resmini+payla%C5%9Ft%C4%B1lar
ABONE OL
1 / 10

Güzelliği ve dikkat çeken fiziğiyle sosyal medyada fenomen haline gelen eski profesyonel golf oyuncusu Paige Spiranac, bu kez farklı bir konuyla gündeme geldi.

2 / 10

Instagram'da 3.3 milyon takipçisi bulunan ve paylaştığı golf vuruşları ile fotoğraflarıyla yüz binlerce beğeni alan Spiranac'ın adına sahte Only Fans açıldı ve yine sahte çıplak fotoğraflar paylaşıldı.

3 / 10

Daha önce yaptığı açıklamada, “OnlyFans hesabı açan kadınlara saygı duyuyorum ve yargılamıyorum ama bana göre değil. Benim iş planlarım arasında böyle bir şey yok. Bu benim için kariyer bitirici bir şey olur” ifadelerini kullanmıştı.

4 / 10

Önceki gün Twitter hesabından attığı bir tweeti 'Paige Spiranac' isimli sahte hesap beğenince güzel model tepki gösterdi. Beğeninin ekran görüntüsünü paylaşan Spinarac, 'Sahte Paige'in cürretine bakın' ifadelerini kullandı.

5 / 10

Bir takipçisi, “Belki sahte Paige, Only Fans hesabı açmaya cürret eder” yazınca Spinarac, “Çoktan bir kişi benim adımı kullanarak orada sahte çıplak fotoğraflar paylaşmış” açıklaması yaptı.

6 / 10

Takipçilerinin Only Fans hesabı açması için ısrarına Spiranac, bunu yapmayacağını söyleyip 'koruması gereken bir imajı' olduğu için kariyer planlaması ve giyimine dikkat ettiğini belirtti.

7 / 10

8 / 10

9 / 10

10 / 10