'Özür dile Demet'

%E2%80%99%C3%96z%C3%BCr+dile+Demet%E2%80%99
ABONE OL

Demet Akalın’ın sunduğu programda arkadaşıyla başından geçen bir hikayeyi anlatırken kullandığı “İnsan bir erkeğin gücünü istiyor, ben kocamı aradım o arayamadı” sözleri tepki çekti...

ÇOK KONUŞULDU...

“Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programında Alişan ile sunuculuk yapan Demet Akalın, yaptığı bir açıklamayla tepki çekti. Başından geçen bir hikayeyi anlatan Akalın, “Bir gün arkadaşımla arabada giderken lastik patladı, takır takır jantın üstünde gidiyoruz. Durduk ve ben hemen kocamı aradım. Mesela o arayamadı. İnsan bir erkeğin gücünü istiyor” ifadelerini kullandı.

CEVABI MERAK KONUSU

Ünlü şarkıcının bu sözleri sosyal medyada gündem oldu. Twitter kullanıcıları, “Özür dile Demet” etiketi altında Akalın’ın sözlerini eleştirdi. Deyim yerindeyse yerden yere vurdular. Bazı sosyal medya kullanıcıları Demet Akalın’ın boşandığını hatırlatmadan da geçemedi. Akalın’ın bu konuya ilişkin vereceği cevap ise merak konusu oldu.

O yorumlarda bazıları:

- Kadın, tek başına bir güçtür Demet Akalın. Erkeğin gücüne ihtiyaç duyacak kadar aciz değildir.

- İstersem otobüs, traktör, vinç kullanırım. Bir arabanın tekerini kendim değiştirebilirim. Kavanoz kapağını da kendim açabilirim çünkü ben kadınım.

- Ablacım kocanı arayamazsın. Senin kocan yok ki. Vergiden yırtmak için boşandınız siz. Senin kocan yok!

- Parası neyse verir çekici çağırırız.

- Kız çocuklarınızı Demet Akalın gibi yetiştirmeyin erkeksiz bir kadının bir çok şeyi başarabileceğini öğretin.

>