Özgü Namal'a 'Masumlar Apartmanı' teklifi!

Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'ın başrollerini paylaştığı, gerçek bir hayat hikayesini anlatan 'Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümleri merakla bekleniyor.'Masumlar Apartmanı' dizisi için Özgü Namal'a teklif yapıldığı ortaya çıktı.

%C3%96zg%C3%BC+Namal%E2%80%99a+%E2%80%99Masumlar+Apartman%C4%B1%E2%80%99+teklifi%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Yedi yıldır birlikte olduğu iki çocuğunun babası Serdar Oral'ı Ekim 2020'de kalp krizi nedeniyle kaybeden Özgü Namal, tüm projelerini iptal edip inzivaya çekilmişti.

2 / 6

Yapımcılar, uzun süredir setlerden uzak olan ünlü oyuncunun peşinde... Geçtiğimiz sezon 'Hükümsüz' dizisinin kadrosundan son anda ayrılan Namal'ın, en büyük isteği çocuklarına daha çok zaman ayırmak için dijital projede oynamak.

3 / 6

Geçtiğimiz yıl eşi Serdar Oral'ın vefat etmesi nedeniyle tarifsiz bir acı yaşayan Özgü Namal'a, son olarak 'Masumlar Apartmanı’ndan teklif gittiği kulislerde konuşuluyor.

4 / 6

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; 'Masumlar Apartmanı’nın düşen reytinglerine çare bulmak için diziye etkili bir oyuncu ve karakter sokmak için harekete geçildi.

5 / 6

Yapımcının, Özgü Namal’la bağlantıya geçtiği ve ciddi bir rakam önerdiği iddia edildi. Ancak 42 yaşındaki oyuncunun, teklife sıcak bakmadığı öğrenildi.

6 / 6

TEKLİFE SICAK BAKMIYOR!

Özgü Namal'ın fikir değiştirip sürpriz teklifi kabul etmesi halinde, 'Masumlar Apartmanı' dizisine hangi karakterle dahil olacağı merak konusu oldu.

>