Özcan Deniz-Feyza Aktan davasında yeni gelişme!

Oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz'in, 2019 yılında boşandığı, oğlu Kuzey'in annesi Feyza Aktan'a açtığı ve çekişmeli olarak devam eden velayetin değiştirilmesi davasında tanıklar dinlendi.

%C3%96zcan+Deniz-Feyza+Aktan+davas%C4%B1nda+yeni+geli%C5%9Fme%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Özcan Deniz ile Feyza Aktan, 2018 yılında nikah masasına oturmuş ancak çiftin mutluluğu kısa sürmüştü. Boşandıktan kısa süre sonra barışan çiftin yeniden evlenmesi beklenirken, bu kez karşılıklı suçlamalar gelmişti.

2 / 8

İkili, şimdilerde oğulları Kuzey'in velayeti için karşı karşıya. Özcan Deniz'in, eski eşi Feyza Aktan'a üç yaşındaki oğlu için açtığı velayetin değiştirilmesi davasının üçüncü duruşması görüldü.

3 / 8

İstanbul 17. Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmada, Özcan Deniz, Feyza Aktan ve tarafların avukatları hazır bulundu. Gizlilik kararı olan duruşmaya basın mensupları alınmadı.

4 / 8

Duruşmada Özcan Deniz'in kız kardeşi Yurda Deniz, ağabeyi Ercan Deniz ve asistanı tanık olarak dinlendi. Feyza Aktan'ın kızkardeşleri ile bir arkadaşı da Aktan'ın tanıkları olarak dinlendi.

5 / 8

Yaklaşık iki saat süren duruşma, başka tanıkların dinlenmesi için ertelendi. Duruşma çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan Özcan Deniz ve Feyza Aktan, kardeşleriyle birlikte adliyeden ayrıldılar.

6 / 8

SİGORTASI BİTEN ARACINI ESKİ EŞİNDEN ALDI!

Hürriyet'in haberine göre; yıllardır eski eşi Özcan Deniz’in üzerine olan aracı kullanan Feyza Aktan, geçtiğimiz haziran ayında trafikte çevirmeye takılmıştı.

7 / 8

Aracın trafik sigortasının bittiği ortaya çıkan Feyza Aktan, ısrarlarına rağmen trafik polislerini ikna edememiş ve araç Levent’te bir otoparka çekilmişti.

8 / 8

Aktan sigorta borcunu ödemeyi teklif etse de araç Özcan Deniz’in üzerine olduğu için bu talep reddedilmişti. Olayın ardından Özcan Deniz, aracını eski eşinden geri almıştı.

>