Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan birbirine girdi

%C3%96zcan+Deniz+ve+eski+e%C5%9Fi+Feyza+Aktan+birbirine+girdi
ABONE OL

2018’de Feyza Aktan ile nikah masasına oturan şarkıcı Özcan Deniz, aynı yıl nisan ayında oğlu Kuzey Deniz’i kucağına aldı. Ancak çift, 15 ay evli kaldıktan sonra geçen sene anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. İkili, çocukları Kuzey için ortak velayet aldı.

Geçtiğimiz günlerde Özcan Deniz’in eski eşinin Sarıyer’de ikamet ettikleri evden çıkmasını istediği ancak Feyza Aktan’ın çıkmayı reddedip, oğlu ile orada yaşamaya devam ettiği öne sürüldü. Feyza Aktan, iddialar sonrası Instagram hesabından şunları söyledi: “Gasp: Mağdurun mal varlığına ‘cebir’ veya ‘tehdit’ kullanarak gerçekleştirilen bir eylemdir. Boşandıktan sonra kanunun bana tanıdığı haklar gasp olarak nitelendirilemez. Boşanma kararımızda çocuğumla birlikte bu evde oturabileceğim zaten yazılıdır.”
 
Özcan Deniz de, sosyal medya hesabından oğlu Kuzey’in bir fotoğrafını yayınlayarak, gönderisine şu notu düştü: “Korkma oğlum, uzun bir yol bu. Zalimin galip gelemeyeceği bir yol... Elinden geleni yapacak baban, yarınlarını iyileştirmek için... Ne kaybedeceğim umurumda değil. İnsan baba olunca, cam oluyormuş. Zalimin elinde tokmak kırmaya hevesli. Oğlum şunu bil; kırılsam da keskinim... Seni bir enkaza çevirmek isteyen kimseye izin vermeyecek baban. Seni çok seviyorum oğlum.
 
>