Övgü yağmuru!

%C3%96vg%C3%BC+ya%C4%9Fmuru%21;
ABONE OL

Dijital platforma yer alan “Bir Başkadır” dizisiyle ekranlara geri dönen Öykü Karayel performansıyla göz doldurdu, sosyal medyada oyuncuya övgü yağdı...

Netflix’in yeni Türk dizisi Bir Başkadır 12 Kasım’da izleyicisiyle buluştu. Dizinin başrol oyuncularından Öykü Karayel, başarılı oyunculuk performansıyla takdir topladı. 

Takipçiler Öykü’ye, “Sen neydin öyle ya o oyunculuk, o herkesin hayatında olan Meryem, o hikaye, o sosyolojik ve psikolojik anlatım. Kesinlikle mükemmel ötesi diziydi. hayran kaldım resmen”, “Meryem’le yine canımıza dokundu... Öykü Karayel... Her zamanki gibi yaşıyor rolünü. Gurur, güzellik” şeklinde yorumlarda bulundu.

‘HAYRAN KALDIM’ 

Kuzey Güney dizisinde Öykü Karayel’in canlandırdığı Cemre karakterinin annesini oynayan ünlü oyuncu Zerrin Tekindor da eski rol arkadaşı için övgü dolu ifadeler kullandı. Öykü Karayel’in paylaştığı dizi fotoğrafına yorum yapan Tekindor, “Öykü delirdin mi o nasıl oynamak öyle? Canım benim hayran kaldım heyecanla devamını bekliyorum. Enfes dizi” dedi.

Şebnem Bozoklu ise, “Öykü o kadar harikasın ki o kadar ve hatta çok daha fazlası. Muazzamlıktır bu ifadelerini kullandı.''

>