Olay büyüdü!

Olay+b%C3%BCy%C3%BCd%C3%BC%21;
ABONE OL

Ozan Güven’in bir süredir birlikte olduğu Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiasıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı dedikten sonra...

‘ÜZERİME OTURUP TOKAT ATTI’ 

Deniz Bulutsuz, bir süredir aşk yaşadığı Ozan Güven tarafından şiddete maruz kaldığını ileri sürdü şikayetçi oldu. Deniz Bulutsuz ifadesinde şunları anlattı:

“Olay günü bana söylediği ağır sözlerinin ardından Ozan’ın evine gittik. Alkolün etkisiyle bağırıp çağırmaya başladı. Onu sakinleştirmek isterken yatak odasındaki abajuru duvara vurarak kırdı. Beni ittirince abajur çeneme geldi. Sonra beni yatağa yatırarak üzerime oturarak sert bir tokat attı. Evden çıkmama izin vermeyerek, hiç bir yere gidemezsin. Burada kalacaksın, sen bunu hak ediyorsun. Seni öldüreceğim” dedi.

‘DENİZ BENİ OYUNA GETİRDİ’ 

Ozan Güven de darp raporu aldı ve savcılığa verdiği ifadede şunları anlattı:

“Kız arkadaşımla 12 Haziran’da bir restoranda yemek yedikten sonra Ramazan isimli arkadaşımın evine gittik. Sohbet ederken Deniz, Ben Ozan’la görüşmeye başladığım- da erkek arkadaşımdan fiilen ayrılmamıştım. Çok güzel bir ilişkimiz vardı...’ dedi. Ben de bunun üzerine ‘Bunları anlatmaya ne gerek var Deniz. Nasıl seviştiğinizi de anlat bari...’ dedim. Eve gittik. Ben de ayrılmak istediğimi söyleyince ‘Eğer ayrılırsan seni rezil ederim’ dedi. Komidinin üzerinde duran abajur yere düştü. Deniz’in elindeki sapı tutarak, ‘Ver ne yapıyorsun’ dedim. Deniz bana ‘Vuruyorsun’ dedi. Abajurun sapını çekiştirirken Deniz’in çenesine çarptı.. Bana “Seni Türkiye’ye rezil edeceğim, ‘kadın döven adam’ diye söyleyeceğim” dedi.”

>