Oğulcan Engin'den annesine sitem

Şarkıcı Seda Sayan ile eski futbolcu Sinan Engin’in işletmeci oğulları Oğulcan Engin, önceki gün Cihangir’deki mekanında objektiflere yansıdı. Ayaküstü muhabirlerle sohbet eden Engin, annesine tatlı bir sitem etti.

O%C4%9Fulcan+Engin%E2%80%99den+annesine+sitem
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Oğulcan Engin, önceki gün Cihangir’deki mekanı Emily’s Garden’da görüntülendi. Mekanla ilgili incelemelerde bulunan Oğulcan Engin, pandemi döneminin kendilerini etkilediğini belirtti.

2 / 7

"İŞLETMECİLİK ZOR İŞ"

Engin, konuyla ilgili; “Herkes etkilendiği gibi bu dönemde biz de etkilendik. Toparlamaya çalışıyoruz. İşletmecilik zor iş. Mekan sahibi arkadaşlarımı şimdi daha iyi anlıyorum. İnsan idare etmek çok zor" diye konuştu.

3 / 7

"ANNEM AZ GELİYOR"

Annesi Seda Sayan’ın kendisine büyük destek verdiğini ifade eden Oğulcan Engin, bir de tatlı sitemde bulundu.

4 / 7

30 yaşındaki Engin, “Annem bana hep destek olmuştur ama şimdiye kadar iki kere geldi. Onun da işi başından aşkın. Çalışmaktan kendisini göremiyorum. Daha sık gelsin. Babam geliyor ama annem az geliyor.” dedi.

5 / 7

ALAÇATI'DA GÖRÜNTÜLENDİLER

Öte yandan Oğulcan Engin, geçtiğimiz hafta da uzun bir süredir aşk yaşadığı oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile birlikte Alaçatı'da objektiflere yansımıştı.

6 / 7

EVLİLİK SORUSUNA YANIT

Kahvaltı sonrası görüntülenen çiftten Eyüboğlu, evlilik ile ilgili sorulara "Yok yok hayır şu anda öyle bir şey... Bu soruyu da cevapladığımıza göre röportajın sonu geldi" şeklinde yanıt verdi.

7 / 7

AŞKLARI GALADA ORTAYA ÇIKTI

İbrahim Büyükak'ın senaryosunu yazdığı 'Bayi Toplantısı' filminin galasına birlikte katılarak aşklarını duyuran ikilinin mutlu beraberlikleri yaklaşık iki yıldır devam ediyor.

>