Nusret'in servet değerindeki saati!

Nusret%E2%80%99in+servet+de%C4%9Ferindeki+saati%21;
ABONE OL

Kendine has 'tuzlama' şovu ile son yıllarda bir sosyal medya fenomeni haline dönüşen ünlü işletmeci Nusret Gökçe'nin pırlanta taşlarla süslü saatinin değeri dudak uçuklattı.

Kaynak: Milliyet

1 / 10

Nusret Gökçe, 1.5 yıldır tüm dünyaya kabus gördüren koronavirüs salgınının yiyecek ve içecek sektöründe yarattığı krize rağmen yatırımlarına hız kesmeyen devam ediyor.

2 / 10

İş hayatındaki başarısı kadar, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da çok konuşulan ve ünü Türkiye sınırlarını aşan 37 yaşındaki işletmeci kendini ödüllendiriyor.

3 / 10

200'DEN FAZLA PIRLANTA

Et restoranları alanında yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Gökçe, bu kez ünlü müşterileri ve Instagram şovuyla değil, servet değerindeki saat tutkusuyla gündemde.

4 / 10

Kendine özgü 'tuzlama' (saltbae) hareketiyle tüm dünyada fenomen haline gelen Nusret, saat koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.

5 / 10

HAVALI VE PAHALI

Günaydın'dan Hakan Uç'un haberine göre; altı ülkede 24 restoranı olan Nusret, Patek Philippe marka bir saat beğendi. Ancak Gökçe, bu saati kişiselleştirmek istedi.

6 / 10

Dikkat çeken altın saatin üzerine 200'den fazla pırlanta konuldu. Nusret Gökçe'nin bu havalı saatinin değerinin yaklaşık 6 milyon TL olduğu ortaya çıktı.

7 / 10

HAYALİ GERÇEK OLDU

Nusret, geçtiğimiz günlerde Oscar ödüllü Al Pacino ile bir araya gelmiş, ABD'li aktör ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından “Bir hayalim daha gerçek oldu” notuyla paylaşmıştı.

8 / 10

Gökçe'nin, 1983 yapımı ‘Scarface’ (Yaralı Yüz) filmini çok sevdiği ve etkisinde olduğu sık sık gündeme geliyordu. Nusret ile davalık olan garsonlar, açıklamalarında "Kendini o filmdeki mafya babası Tony Montana sanıyordu. O havalarda dolaşıyordu" ifadelerini kullanmıştı.

9 / 10

"TAKIM ELBİSE EMANET"

Instagram'da 35 milyondan fazla takipçisi bulunan Gökçe, geçtiğimiz haftalarda yaptığı Anneler Günü paylaşımında hem annesini hem de eski halini paylaşmıştı.

10 / 10

Takipçilerini yıllar öncesine götüren Nusret, "Canım anam analar günün kutlu olsun. Not: Foto 20 yıl önceden, yer kardeşimin düğünü. Takım elbise emanet" notunu düşmüştü.

>