Nusret yeni hedefini açıkladı: Demedi demeyin!

Geçtiğimiz ay Londra'nın merkezinde restoran açan dünyaca ünlü işletmeci Nusret, Çıraklık yıllarında çekilen bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. 38 yaşındaki Gökçe, paylaşımına düştüğü notta yeni hedefini açıkladı.

Nusret+yeni+hedefini+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1:+Demedi+demeyin%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Kendine has 'tuz serpme' (saltbae) hareketiyle ününü ülke dışına taşıyan ve dünyanın çeşitli yerlerinde restoran açan Nusret Gökçe, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

2 / 7

Geçtiğimiz haftalarda Londra'nın merkezinde yeni bir şube açan ve restoranındaki fiyatlarla gündem olan Gökçe, Instagram üzerinden çıraklık yıllarında çekilen bir fotoğrafını yayınladı.

3 / 7

İŞTE NUSRET'İN YENİ HEDEFİ

ABD, İspanya, Dubai ve Yunanistan'da işletmeleri bulunan Nusret Gökçe, takipçilerinin geçmişe götürdüğü kareye düştüğü notla dikkat çekti.

4 / 7

Instagram'da 38 milyon takipçisi olan ünlü isim, paylaşımına; "Uzaya ilk restaurantı ben açacağım bak sonra demedi demeyin" notunu düşerek yeni hedefini açıkladı.

5 / 7

"BANA 'İYİ ŞANSLAR' DEYİN"

Öte yandan geçtiğimiz ay Londra'nın merkezindeki restoranının açılışı için bir paylaşım yapan Nusret, yine eski bir fotoğrafını yayınlamış; paylaşımına da "Lütfen yarınki Londra açılışı için bana iyi şanslar deyin" notunu düşmüştü.

6 / 7

"BU CİDDİ BİR İŞ"

Gökçe, daha önce de 22 yıl önce çekilen fotoğrafını yayınlamıştı. Fenomen isim, paylaşımına; "Bu ciddi bir iş, 22 yıl önce. Bostancı Civ Civ Mahallesi" notunu düşmüştü.

7 / 7

>